ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

ACTELLIC 500 EC 100ml

Waga: 0.00 KG
Producent: SYNGENTA
Dostępność: Brak na magazynie.
Zapytaj czy będzie dostępny
Cena: 34,00 zł

 

ACTELIC 500 EC 100 ML


Środek owadobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym, przeznaczony do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych oraz nasion siewnych i przeznaczonych do konsumpcji.

Szkodniki magazynowe (wołek zbożowy, trojszyk ulec, spichrzel surynamski) stanowią poważny problem w trakcie długotrwałego składowania ziarna zbóż. Oprócz uszkadzania ziarna podczas żerowania zanieczyszczają je padłymi osobnikami, wylinkami i odchodami, co powoduje zawilgocenie i zagrzewanie się zboża.
Actellic 500 EC służy do dezynsekcja pustych pomieszczeń (powierzchnie ścian, podłóg i sufitów) oraz nasion siewnych i przeznaczonych do konsumpcji.
Po zabiegu pomieszczenie pozostawić zamknięte możliwie jak najdłużej, co najmniej 4 godziny.

 

 

  

 

Nie przekraczaś zalecanych dawek. Przed uŅyciem przeczytaś etykietÍ. Chroniś przed dzieśmi. W razie koniecznoúci zasiÍgniÍcia porady lekarza naleŅy pokazaś pojemnik lub etykietÍ. 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych