ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

ALVERDE 240 SC 1 L

Waga: 1.10 KG
Producent: BASF
Dostępność: Brak na magazynie.
Zapytaj czy będzie dostępny
Cena: 170,89 zł

 

ALVEDRE 240 SC jest to środek owadobójczy w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny o działaniu żołądkowym, wykazuje również działanie kontaktowe. Zwalcza stonkę ziemniaczaną w uprawie ziemniaka. Na roślinie działa powierzchniowo.

 

Zawartość substancji czynnej:

metaflumizon (związek z grupy karbonylohydrazyd) –(EZ)-2’-[2-(4-cyjanofenylo)-1α,α,α-trifluoro-m-tolilo)etylideno]-4-(trifluorometoksy)karbonylohydrazyd - 240g w 1 litrze środka. 

 

 

          

larwy i chrząszcze stonki ziemniaczanej

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.

 

ROŚLINY ROLNICZE

ZIEMNIAK

larwy i chrząszcze stonki ziemniaczanej

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,25 l/ha.

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,2 – 0,25 l/ha.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym - 2. W przypadku konieczności wykonania większej liczby zabiegów, stosować zalecane insektycydy z innych grup chemicznych, pamiętając o zasadzie przemiennego stosowania. Minimalna przerwa między zabiegami: 7 dni.

Środek stosować po wystąpieniu szkodnika, jednak nie wcześniej niż od fazy rozwinięcia 5 liści na pędzie głównym i nie później niż do końca fazy dojrzewania nasion i owoców.

Zalecana ilość wody: 300 l/ha.

Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste.

ZIEMNIAK

  • Owadobójczy

 

Koszty dostawy:

 Przesyłki powyżej 60 kg ->Sprawdź koszt

 

Metody płatności:

Monitorowanie przesyłki: 

 

 


Podobne