ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

AMISTAR XTRA 280SC 1L

Waga: 1.20 KG
Producent: SYNGENTA
Dostępność: Brak na magazynie.
Zapytaj czy będzie dostępny
Cena: 170,40 zł

 

DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE!

 

Amistar Xtra 280 SC.

Środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu kontaktowym i systemicznym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych rzepaku ozimego. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwacza polowego.

 

Skład produktu:

- azoksystrobina (związek z grupy strobilurin) - 200 g/l (18,2 %),

- cyprokonazol (związek z grupy triazoli) - 80 g/l (7,3 %).

 

 

       

 

Zwalcza m.in. zgnilizna twardzikowa, czerń krzyżowych, szara pleśń. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

STOSOWANIE ŚRODKA

ROŚLINY ROLNICZE

Rzepak ozimy

zgnilizna twardzikowa, czerń krzyżowych, szara pleśń.

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 1,0 l/ha

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,8-1,0 l/ha

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.

Termin stosowania:

Środek stosować zapobiegawczo lub interwencyjnie z chwilą wystąpienia pierwszych objawów chorób, od początku fazy kwitnienia do końca fazy kwitnienia (BBCH 60-69)

Zalecana ilość wody: 200-400 l/ha

Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste

UWAGI

Podczas stosowania środka nie dopuścić do:

- znoszenia cieczy użytkowej na sąsiednie plantacje roślin uprawnych,

- nakładania się cieczy użytkowej na stykach pasów zabiegowych i uwrociach.

SPORZĄDZANIE CIECZY UŻYTKOWEJ

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Zawartością opakowania przed użyciem wstrząsnąć. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą (z włączonym mieszadłem). Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową. Następnie zbiornik opryskiwacza uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Opryskiwać z włączonym mieszadłem. Po wlaniu środka do zbiornika opryskiwacza niewyposażonego w mieszadło hydrauliczne, ciecz w zbiorniku mechanicznie wymieszać. W przypadku przerw w opryskiwaniu, przed ponownym przystąpieniem do pracy należy dokładnie wymieszać ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza. 

RZEPAK

  • Grzybobójczy

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych