DIMILIN 480SC 500 ml

  • Waga: 0.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: ARYSTA / UPL
Cena: 212,00zł
Brak towaru w magazynie

 

DIMILIN  480 SC  PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

środek owadobójczy o działaniu żołądkowym, stosowany do zwalczania larw szkodników gryzących i ssących w roślinach sadowniczych oraz larw szkodników zjadających liście w leśnictwie (stosowany aparaturą agrolotniczą). Dimilin 480 sc działa powierzchniowo na roślinie. 

 

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych, samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy sadowniczych oraz aparaturą agrolotniczą.

 

Stosowanie środka sprzętem agrolotniczym możliwe jest wyłącznie przez osoby posiadające dokumenty potwierdzające uprawnienia do stosowania środków ochrony roślin sprzętem agrolotniczym, w szczególności poprzez ukończenie szkolenia w tym zakresie. 

 

Zawartość substancji czynnej: 

diflubenzuron (związek z grupy benzoilomoczników) - 480 g/l (40,03%).

 

 

        

 

Zwalcza m.in. Owocówka jabłkóweczka, Toczyk gruszowiaczek, miodówki, miodówka zwójka, pordzewiacz  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.


Podobne