KEMIRON KONCENTRAT 500 SC 5L

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 5.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BAYER
Cena: 623,00zł
Brak towaru w magazynie

 

Kemiron Koncentrat 500 SC 5L.

 

Środek chwastobójczy, koncentrat w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany doglebowo lub nalistnie w mieszankach z innymi herbicydami. Środek przeznaczony jest do zwalczania chwastów jednorocznych w uprawie buraka cukrowego. Środek Kemiron Koncentrat 500 SC stosuje się używając opryskiwaczy polowych.

 

Działanie:
Chwasty dwuliścienne pobierają środek głównie poprzez korzenie i w mniejszym stopniu poprzez liście. Chwasty jednoliścienne pobierają środek głównie poprzez część podliścieniową i w mniejszym stopniu poprzez korzenie.
Najskuteczniej niszczy chwasty w okresie ich kiełkowania i krótko po wschodach (faza liścieni). Preparat zaleca się stosować 3 krotnie każdorazowo w fazie siewek chwastów w mieszaninach z innymi herbicydami: Kemifam Super Koncentrat 320 EC i Golix 700 SC.

 

Skład produktu:

- Etofumesat - 500 g/l.

 

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Zobacz także