LEGATO PLUS 600SC 5L

  • Waga: 5.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: ADAMA
Cena: 395,80zł
Brak towaru w magazynie

 

 

Legato Plus 600 SC jest środkiem chwastobójczym, koncentratem w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, przeznaczonym do zwalczania rocznych chwastów dwuliściennych i miotły zbożowej w zbożach ozimych, stosowanym doglebowo lub nalistnie przed wschodami lub po wschodach chwastów.

Środek Legato Plus 600 SC stosuje się przy użyciu opryskiwaczy polowych. 

 

DZIAŁANIE NA CHWASTY

Legato Plus 600 SC zawiera dwie substancje aktywne o uzupełniającym się sposobie działania. Obie substancje czynne niszczą młode chwasty podczas ich kiełkowania i w czasie formowania systemu korzeniowego.

W przypadku stosowania powschodowego obie substancje czynne działają w sposób wzajemnie się uzupełniający i są wchłaniane zarówno poprzez liście jak i korzenie chwastów. Zachowuje on długotrwałą skuteczność również w stosunku do chwastów później wschodzących.

Chwasty wrażliwe: bodziszek drobny, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, komosa biała, mak polny, miotła zbożowa,  przetacznik bluszczykowy, przytulia czepna, samosiewy rzepaku, tasznik pospolity, tobołki polne. 

 

Zawartość substancji czynnych:

diflufenikan (substancja z grupy anilidów) - 100 g /l (8,9%). izoproturon (substancja z grupy pochodnych mocznika) - 500 g/l (44,6%).

 

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.


Podobne