MICROSAN DO ŁAZIENKI 150G

  • Waga: 0.15 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: POLSIL BIOPREPARATY
Cena: 26,00zł

 

 

MICROSAN DO ŁAZIENKI 150G

Przeznaczony do zachowania drożności odpływów i rur.

Microsan do łazienki to mikrobiologiczny preparat w 100 % pochodzenia naturalnego, przeznaczony do zachowania drożności odpływów i rur w urządzeniach sanitarnych, takich jak prysznic, wanna czy umywalka. Stosowany systematycznie udrażnia system odpływowy, a dzieki aktywności metabolicznej zawartych w preparacie drobnoustrojów zapobiega zatykaniu włosami przewodów kanalizacyjnych. Szybko rozkłada resztki gromadzace się w syfonie (tłuszcze, białka, włosy), neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Preparat bardzo szybko się rozpuszcza i osadza w miejscach powstania zatoru, co zwiększa jego skuteczność. Produkt występuje w postaci proszku, do opakowania dołączona została miarka w formie łyżeczki.

 

Zalety stosowania produktu:

  • Niweluje nieprzyjemny zapach;
  • Zachowuje drożność odpływu i rur;
  • Produkt pochodzenia naturalnego w 100% ;
  • Bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt.

 

Skład Microsanu do łazienki:

W 1g zawiera ponad 1mln. jednostek tworzących kolonie aktywnych bakterii i nośnik wraz z pożywka.  

Sposób użycia:

Należy wsypać ok. 10g ( 3 pełne miarki) preparatu bezpośrednio do odpływu i zalać letnią wodą w ilości 1 szklanki. Pozostawić na 3-4 godz. W zależności od skali problemu stosować co 7 lub 14 dni, nie rzadziej niż raz w miesiącu. Nie stosować z chemicznymi udrażniaczami lub bezpośrednio po nich. Po zastosowaniu udrażniaczy chemicznych należy odczekać 24 godz. przed zastosowaniem Microsanu do łazienki.

Warunki przechowywania:

Przechowywac w ciemnym i suchym miejscu w zakresie temp od 4°C do 22° C. Unikać bezpośredniego działania słonecznego.

Środki ostrożności:

Podczas stosowania nie jeść, nie pić. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i osób postronnych. Po zakończeniu pracy dokładnie umyć części ciała mające kontakt z preparatem. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.  Preparat bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

 


Podobne