MINI MIST FOGGER A GAS KB-100 ZAMGŁAWIACZ TERMICZNY DO ZABIEGÓW ODKOMARZANIA

  • Waga: 2.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent:
Cena: 1326,90zł
Brak towaru w magazynie

 

Zamgławiacz Mini Mist Fogger KB-100.

 

Zamgławiacz termiczny Mini Fogger jest najmniejszym (60cm x 40cm) i najlżejszym - 2 kg urządzeniem służącym do zamgławiania wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz.

Z uwagi na małe rozmary może być wożony nawet w małym samochodzie jako podstawowy lub zapasowy zamgławiacz do wykonywania zabiegów np. odkomarzania terenów otwartych. Lekki i poręczny, posiada pasek do zawieszenia na ramieniu, dzięki czemu można łatwo poruszać się w każdym terenie.

Przygotowanie urządzenia do pracy wymaga jedynie naciśnięcia piezoelektrycznej zapalarki gazu.

Zamgławiacz posiada 2 zbiorniki. Do górnego, posiadającego podziałkę nalewamy roztwór dezynfekantu lub środek do dezynsekcji. Do pojemnika dolnego wlewamy nośnik.

Urządzenie nie posiada żadnych skomplikowanych mechanizmów, które mogłyby zawieść w czasie pracy w trudnych warunkach atmosferycznych.  Do dozowania nośnika służy ręczna pompka pod uchwytem.Temperaturę do pracy otrzymujemy dzięki spalaniu gazu z pojemników, które podczepiamy do urządzenia. Dzięki temu zamgławiacz pracuje bezgłośnie.

Wlewając tylko nośnik lub preparat zwilżająco-przyczepny (np. Olejan, Superam, Multifog, VK-2) możemy wykonywać ekologiczne zabiegi odkomarzania w ogrodach przydomowych lub na działkach rekreacyjnych i we wszystkich miejscach, gdzie zależy nam na ochronie innych gatunków owadów, np. pszczół.

 

 

 


Podobne