MUCHOMOX TURBO 0.5KG

  • Waga: 0.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BEST PEST
Cena: 58,30zł
Brak towaru w magazynie

 

Muchomox Turbo 0.5kg

 

Preparat w formie granulatu do sporządzania wodnej zawiesiny do malowania. Przeznaczony do zwalczania much w pomieszczeniach gospodarczych i inwentarskich.

Sposób użycia:

Preparat stosować w pomieszczeniach gospodarczych i inwentarskich (chlewnie, obory, kurniki, stajnie, gołębniki itp.). Wymieszać trzy części wagowe preparatu z jedną częścią wagową wody (3:1) do uzyskania jednolitej konsystencji i pozostawić przez kilka godzin. Następnie rozprowadzić za pomocą pędzla w miejscach częstego przebywania much na powierzchniach nasłonecznionych, które są niedostępne dla zwierząt m.in. okiennice, belki, odsłonięte elementy konstrukcyjne.

Przed wykonaniem zabiegu, malowane powierzchnie starannie oczyścić z kurzu.

Można również pomalować tablice (pasy kartonu/ folii polietylenowej o wymiarach 10x30cm) i rozwiesić w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi.

W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100m2 należy pomalować co najmniej 40 tablic.

Uwaga:

Preparat w postaci zawiesiny - barwi zaimpregnowane powierzchnie na kolor żółty
W chlewniach preparat stosować powyżej 1,5m, a w oborach – powyżej 2m od podłogi
Nie stosować na powierzchniach, z którymi będzie się stykała żywność, pasza, naczynia na żywność, żłoby i poidła oraz miejsca, z którymi mają kontakt zwierzęta i ptactwo.

Substancja czynna:

- Ascetamipryd - 5g/kg.

 

 

    

 

 


Podobne