MURIN FACOUM 200G + SŁONECZNIK

  • Waga: 0.25 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent:
Cena: 9,00zł
Brak towaru w magazynie

 

MURIN FACOUM
PASTA BRODIFAKUM ZE SŁONECZNIKIEM 200 G

 

Opis: MURIN Facoum pasta to gotowa przynęta na myszy i szczury w saszetkach. Trutka zawiera brodifacoum w maksymalnym stężeniu 0,005% - rodentycyd II generacji - najsilniejszy związek służący do tępienia gryzoni dostępny na rynku, a wraz z ziarnami słonecznika podnoszącymi walory smakowe i jej atrakcyjność oraz substancjami wabiącymi i tłuszczami skutecznie chronią trutkę przed wilgocią. Nowoczesny skład pasty powoduje, iż jest to bardzo atrakcyjna forma przynęty nawet dla najbardziej opornych gryzoni. Wystarczy jednorazowe spożycie, aby gryzoń doznał zgonu, na skutek wstrzymania krzepnięcia krwi i jej znacznego rozrzedzenia w organizmie. Zaletą MURIN Facoum pasta ze słonecznikiem jest również zawartość bitreksu(benzoesan denatonium) - bardzo gorzkiej substancji zapobiegającej przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe. Ciastowata forma trutki zamknięta w odrębnych saszetkach pozwala na łatwą kontrolę i precyzyjne rozpoznanie śladów żerowania.

ZALETY MURIN FACOUM

- nowe, bardzo atrakcyjne formy przynęty na myszy i szczury,
- zastosowane substancje wabiące i smakowe gwarantują bardzo długą atrakcyjność przynęty dla gryzoni,
- wysoka skuteczność, gdyż środek wstrzymuje krzepnięcie krwi przy jednokrotnym przyjęciu,
- ciastowata forma pozwala precyzyjnie rozpoznać ślady żerowania,
- posiada właściwości mumifikujące,
- działa z opóźnieniem i bez wywoływania bolesnych stanów agonalnych, nie wzbudza nieufności u gryzoni,
- odporność na wilgoć, dzięki zawartości tłuszczu.

 

ZASTOSOWANIE

MURIN Facoum pasta to bardzo atrakcyjna dla szkodników i wygodna dla profesjonalnych użytkowników forma trutki. Została ona opracowana specjalnie w taki sposób, żeby nie mogły jej roznosić owady zakażające środki spożywcze, co jest ważne szczególnie w sytuacjach, kiedy muszą zostać zastosowane zasady HACCP.

SPOSÓB UŻYCIA

MURIN Facoum pasta należy wykładać do stacji trutek służących do podawania preparatów gryzoniobójczych. Stacje trutek ustawić w miejscach, gdzie występując gryzonie: w pobliżu ich kryjówek i na drogach przebiegu, w miejscach spokojnych i suchych.

Na szczury stosować dawkę 25-50 g co 10-15 m, a na myszy 5-15 g co 3-5 m.

Większe ilości trutki mogą okazać się wskazane (do 50 g) w miejscach szczególnie nawiedzanych przez myszy. W przypadku ryzyka nowych inwazji pozostawić małe ilości przynęty dla nowo przybyłych osobników. Pojemniki z trutką należy systematycznie uzupełniać aż do momentu całkowitego wytępienia gryzoni co następuje po 2 tygodniach od wyłożenia trutki. Gryzonie zaczynają padać po 4-5 dniach od zjedzenia trutki.


skład: brodifacoum 0,005 g/100 g (0,005%), benzoesan denatonium
numer pozwolenia: 0295/03

 

 

            

 


Podobne