ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

Sklep ogrodniczy online - dla rolników i miłośników ogrodnictwa

WYBIERZ UPRAWĘ:
Porównaj odżywki i nawozy zawierające:

Jak prawidłowo przeprowadzić opryski?

Opryski są niezbędne, aby zoptymalizować prawidłowy wzrost roślin uprawnych oraz uchronić je przed szkodnikami i chorobami. Ich skuteczność w dużej mierze zależy od techniki i terminu oprysku oraz doboru odpowiednich środków. W czasie całej procedury warto także pamiętać o zachowaniu odpowiednich zasad bezpieczeństwa, które sprawią, że opryski nie będą szkodliwe zarówno dla ludzi, jak i prowadzonych upraw.


czytaj więcej ⋙

Najczęstsze choroby i szkodniki upraw - jak je skutecznie zwalczać

Rośliny często padają ofiarą bakterii, grzybów lub szkodników. Na wielu uprawach obserwujemy bakteryjną zgniliznę, rdzę i mączniaka czy też duże ilość mszyc i przędziorków. Konsekwencją zarażenia poszczególnymi drobnoustrojami i robakami może być osłabiony wzrost i kwitnienie, pogorszenie wyglądu, a w skrajnych przypadkach – nawet całkowite obumarcie nasadzeń. Na szczęście w sprzedaży dostępne są różnego rodzaju preparaty, które umożliwiają skuteczną walkę z mikrobami, przywracając roślinom dobrą kondycję i optymalny rozwój. Podpowiadamy, jak je właściwie dobrać


czytaj więcej ⋙

Mieszanie środków ochrony roślin

Jak wiadomo każdemu rolnikowi, wielkość zbieranych plonów zależy od tego, jak się je pielęgnuje. Pielęgnacja ta wymaga dbałości o wiele szczegółów, a dobór odpowiednich środków ochrony naszych roślin jest kluczem do rolniczego sukcesu. Warto też pamiętać, że wykonując opryski upraw, możemy łączyć różnorodne preparaty, co pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze. Jak jednak mieszać środki ochrony roślin, aby dało to właściwy efekt?


czytaj więcej ⋙

Środki Ochrony Roślin wycofywane ze sprzedaży w 2020r.

Substancje czynne, które będą wycofane w 2020 roku

1. Chwastobójcze zawierające desmedifam np. BEETUP TRIO 180sc, Saherb 180sc mogą być sprzedawane i dystrybuowane do dnia 1 maja 2020 r! 

  • Środki ochrony roślin zawierające desmedifam mogą być sprzedawane i dystrybuowane do dnia 1 maja 2020 r.
  • Do 1 lipca 2020 r. rolnik ma czas na stosowanie, przechowywanie i unieszkodliwianie herbicydów zawierających desmedifam.  

2. Grzybobójcze zawierające Chlorotalonil np. Gwarant 500sc w sprzedaży do 20 kwietnia 2020!
 
4. Owadobójcze zawierające Dimetoat np. Bi 58 Top 400ec w sprzedaży do 30 maja 2020r!

3. Owadobójcze zawierające chloropiryfos np. DURSBAN 480 ec, Neptun 480 ec w sprzedaży do 1 kwietnia 2020r! 

  • Sprzedaż środków ochrony roślin zawierających chloropiryfos będzie możliwa do 1 kwietnia 2020 r.
  • Do 16 kwietnia 2020 r. możliwe jest stosowanie insektycydów zawierających chloropiryfos.

czytaj więcej ⋙
GWARANCJA DOSTAWY NA JUTRO
PRZY ZAMÓWIENIACH DO 13:00
DOSTAWA GRATIS
NA ZAKUPY 1000ZŁ
JEDNA PRZESYŁKA DO 30 KG
TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY
W NASZYM SKLEPIE

W polu to sklep, gdzie każdy rolnik lub też miłośnik ogrodnictwa znajdzie produkty, które pozwalają na kompleksową pielęgnację upraw - niezależnie od ich wielkości i przeznaczenia!

W jednym miejscu zgromadziliśmy wszystko, czego potrzeba, aby zadbać o plony od chwili zasiewów lub nasadzeń aż po zbiory. Nasz sklep przygotował ofertę, która doskonale rozwiązuje problemy związane z uprawą roli lub ogrodu. Nie zapomnieliśmy również o niezbędnych elementach nawadniających lub umożliwiających przechowywanie zebranych plonów, co sprawia, że w kwestii zaopatrzenia rolniczego-ogrodniczego jesteśmy prawdziwymi ekspertami.

Środki ochrony roślin

Oferowane przez nas środki ochrony roślin cechuje wysoka jakość, gdyż pochodzą od najbardziej renomowanych producentów na rynku. W naszej ofercie dostępnych jest wiele preparatów, dzięki którym można zabezpieczyć swoje uprawy przed szkodnikami. Nawigację ułatwi prosty system ikon, umożliwajacy szybkie znalezienie potrzebnych produktów z danej kategorii.

 

Nawozy i odżywki

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze nawozy były atrakcyjne cenowo i zapewniały konkretne rezultaty. Szeroki wybór ukorzeniaczy, nawozów stymulujących, doglebowych i dolistnych ułatwia zakup tych najbardziej odpowiadających potrzebom klienta. Ponadto w naszym sklepie można kupić dobrej jakości użyźniacze gleby i nawozy donasienne, które dodatkowo poprawią stan Państwa upraw.

 

Wokół domu

Dział ten przeznaczony jest zarówno dla osób zajmujących się ogrodnictwem na co dzień, jak i dla tych, którzy traktują tę aktywność hobbystycznie. Nie ma znaczenia posiadany areał, rodzaj uprawianych roślin czy doświadczenie - w naszym sklepie znajduje się wszystko to, czego potrzebuje ogrodnik chcący cieszyć się z owoców swojej pracy.

 

Opakowania

Tworząc asortyment naszego sklepu internetowego, zwróciliśmy również uwagę, by nie zabrakło w nim różnego rodzaju opakowań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, stąd doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Wybór opakowań został starannie przemyślany, tak że każdy znajdzie tu coś, co pomoże mu odpowiednio przechowywać i transportować plony mniejsze i większe.

 

Nasiona

Sklep W polu przeznaczony jest nie tylko dla rolników, ale i dla amatorów zajmujących się uprawami na własny użytek. Niezależnie od przeznaczenia nasiona dostępne w naszej ofercie pochodzą od uznanych na rynku producentów i zostały starannie wyselekcjonowane. Poza nasionami warzyw oferujemy także nasiona traw i nasiona kwiatów, a zakupy w naszym sklepie z całą pewnością zaspokoją nawet najbardziej wyszukane potrzeby.

 

Nawodnienie

Odpowiedni system nawadniania pozwala na zapewnienie właściwej ilości wody wszystkim roślinom. Ponadto pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek fizyczny, związane z tym aspektem uprawy. Dostępne u nas rozwiązania nawadniające zyskały uznanie wielu klientów, dlatego nie wahamy się ich polecać. Warto sprawdzić, co przygotowaliśmy w tej kategorii i cieszyć się z posiadania nowoczesnego systemu nawadniającego, dostępnego w niskiej cenie i dla każdego. 

 

Produkty ekologiczne

Wielu rolników pragnie postawić na ekologiczne metody upraw, dlatego też położyliśmy szczególny nacisk na ten rodzaj asortymentu. Nasze ekologiczne środki ochrony roślin i nawozy ekologiczne pozwalają na bezpieczne uprawy w zgodzie z przyrodą. Przekonujemy, że rolnictwo ekologiczne nie musi oznaczać większej ilości pracy, co gwarantują produkty dostępne w tej kategorii.

 

Inne

Doskonale wiemy, że nasiona i nawozy to nie wszystko. Praca w ogrodzie wymaga używania specjalistycznych narzędzi, odzieży ochronnej i innego sprzętu. Dla wygody naszych klientów zgromadziliśmy w tym miejscu wszystko, czego będą potrzebować przy pracy. Atrakcyjne ceny, wysoką jakość i dostępność – właśnie to Państwu oferujemy!