NUFLON 450SC 5L WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY !

  • Waga: 5.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BELCHIM
Cena: 265,20zł
Brak towaru w magazynie

 

NUFLON 450SC 5L

SUBSTANCJA AKTYWNA LINURON WYCOFANA JEST ZE SPRZEDAŻY od 3 grudnia 2017

 

Nuflon 450 SC to środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany doglebowo lub nalistne, przeznaczony do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych w ziemniaku, bobiku, grochu pastewnym (peluszka), grochu jadalnym i marchwi. Środek Nuflon 450 SC pobierany jest przez korzenie i liście chwastów. Najskuteczniej działa na chwasty od wschodów do fazy 6 liści. Zastosowany w późniejszych fazach rozwojowych chwastów niszczy je mniej skutecznie

 

Zawartość substancji czynnej:

linuron (substancja z grupy pochodnych mocznika) - 450 g/l (38,5 %)

 

DZIAŁANIE NA CHWASTY

Środek Nuflon 450 SC pobierany jest przez korzenie i liście chwastów. Najskuteczniej działa na chwasty od wschodów do fazy 6 liści. Zastosowany w późniejszych fazach rozwojowych chwastów niszczy je mniej skutecznie.

 Chwasty wrażliwe:

w dawce 1,5 - 2,0 l/ha: gwiazdnica pospolita, komosa biała, rdest powojowaty, samosiewy rzepaku, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polne i żółtlica drobnokwiatowa.

Chwasty średnio wrażliwe:

w dawce 1,5 - 2,0 l/ha: bodziszek drobny, fiołek polny.
w dawce 1,0 l/ha: rdest powojowaty, żółtlica drobnokwiatowa.

Chwasty odporne: przytulia czepna

 

 

          

 

Zwalcza m.in. gwiazdnica pospolita, komosa biała, rdest powojowaty, samosiewy rzepaku, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polne i żółtlica drobnokwiatowa. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.


Podobne