ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

OPRYSKIWACZ KWAZAR NEPTUN VP-15L

Waga: 4.30 KG
Producent: KWAZAR
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Na magazynie pozostała tylko 1 sztuka
Cena: 219,10 zł

 

Opryskiwacz plecakowy firmy Kwazar

Model: Neptune 15 L 

 

Opryskiwacz plecakowy Neptune jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do aplikacji płynnych środków ochrony roślin stosowanych w sadach, na plantacjach roślin ozdobnych, w szkółkach i na plantacjach leśnych oraz na wszelkiego rodzaju dużych uprawach ogrodniczo-rolnych. Został zaprojektowany z zachowaniem obowiązujących zasad ergonomii, co sprawia, że jest bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. Komfort pracy zapewnia dodatkowo termiczna izolacja zbiornika od pleców oraz wygodne, miękkie szelki podobne do stosowanych w plecakach turystycznych.

Unikalna konstrukcja opryskiwacza z ukrytym we wnętrzu zbiornika zespołem pompy gwarantuje bezpieczeństwo i lepszą wydajność pracy. Pozwala to na szybkie uzyskanie stałego ciśnienia cieczy, niezbędnego w szczególności przy pracach wymagających precyzyjnego strumienia oprysku. Wszystkie elementy opryskiwacza zostały wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Zbiornik opryskiwacza Neptune nie posiada żadnego otworu poniżej poziomu cieczy, co daje 100% gwarancję szczelności. Neptune posiada lancę teleskopową o długości 1,2 m.

Pojemność opryskiwacza 15l

 

Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 

 

Koszty dostawy:

 Przesyłki powyżej 60 kg ->Sprawdź koszt

 

Metody płatności:

Monitorowanie przesyłki: 

 

 


Zobacz także


Podobne