Według raportu IUNG z 2017 roku ok. 60% gleb w Polsce ma odczyn kwaśny lub bardzo kwaśny. Natomiast poziom pH jest jednym z kluczowych czynników deter...
Mszyce należą do rodziny pluskwiaków, niszczą rośliny w ogrodach, a także często na balkonach. Mimo niewielkich rozmiarów są to niebezpiecz...
Jak zadbać o plantację truskawek, na których zakończyły się już zbiory owoców? Czy pozostawić rośliny na kolejny sezon, czy jednak zlik...
Plantacja owoców jagodowych jest dziś modnym sposobem na obsadzenie pól. Bez względu na to, czy zastanawiamy się nad wykorzystaniem ziemi dług...
GWARANCJA DOSTAWY NA JUTRO
PRZY ZAMÓWIENIACH DO 13:00
DOSTAWA GRATIS
NA ZAKUPY 1000ZŁ
JEDNA PRZESYŁKA DO 30 KG
TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY
W NASZYM SKLEPIE
Kilka słów o naszym sklepie ogrodniczym

W polu to sklep, gdzie każdy rolnik lub też miłośnik ogrodnictwa znajdzie produkty, które pozwalają na kompleksową pielęgnację upraw - niezależnie od ich wielkości i przeznaczenia!

W jednym miejscu zgromadziliśmy wszystko, czego potrzeba, aby zadbać o plony od chwili zasiewów lub nasadzeń aż po zbiory. Nasz sklep przygotował ofertę, która doskonale rozwiązuje problemy związane z uprawą roli lub ogrodu. Nie zapomnieliśmy również o niezbędnych elementach nawadniających lub umożliwiających przechowywanie zebranych plonów, co sprawia, że w kwestii zaopatrzenia rolniczego-ogrodniczego jesteśmy prawdziwymi ekspertami.

Oferta sklepu dla rolników i ogrodników w pigułce
Środki ochrony roślin

Oferowane przez nas środki ochrony roślin cechuje wysoka jakość, gdyż pochodzą od najbardziej renomowanych producentów na rynku. W naszej ofercie dostępnych jest wiele preparatów, dzięki którym można zabezpieczyć swoje uprawy przed szkodnikami. Nawigację ułatwi prosty system ikon, umożliwajacy szybkie znalezienie potrzebnych produktów z danej kategorii.

Nawozy i odżywki

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze nawozy były atrakcyjne cenowo i zapewniały konkretne rezultaty. Szeroki wybór ukorzeniaczy, nawozów stymulujących, doglebowych i dolistnych ułatwia zakup tych najbardziej odpowiadających potrzebom klienta. Ponadto w naszym sklepie można kupić dobrej jakości użyźniacze gleby i nawozy donasienne, które dodatkowo poprawią stan Państwa upraw.

Wokół domu

Dział ten przeznaczony jest zarówno dla osób zajmujących się ogrodnictwem na co dzień, jak i dla tych, którzy traktują tę aktywność hobbystycznie. Nie ma znaczenia posiadany areał, rodzaj uprawianych roślin czy doświadczenie - w naszym sklepie znajduje się wszystko to, czego potrzebuje ogrodnik chcący cieszyć się z owoców swojej pracy.

Opakowania

Tworząc asortyment naszego sklepu internetowego, zwróciliśmy również uwagę, by nie zabrakło w nim różnego rodzaju opakowań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, stąd doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Wybór opakowań został starannie przemyślany, tak że każdy znajdzie tu coś, co pomoże mu odpowiednio przechowywać i transportować plony mniejsze i większe.

Nasiona

Sklep W polu przeznaczony jest nie tylko dla rolników, ale i dla amatorów zajmujących się uprawami na własny użytek. Niezależnie od przeznaczenia nasiona dostępne w naszej ofercie pochodzą od uznanych na rynku producentów i zostały starannie wyselekcjonowane. Poza nasionami warzyw oferujemy także nasiona traw i nasiona kwiatów, a zakupy w naszym sklepie z całą pewnością zaspokoją nawet najbardziej wyszukane potrzeby.

Nawodnienie

Odpowiedni system nawadniania pozwala na zapewnienie właściwej ilości wody wszystkim roślinom. Ponadto pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek fizyczny, związane z tym aspektem uprawy. Dostępne u nas rozwiązania nawadniające zyskały uznanie wielu klientów, dlatego nie wahamy się ich polecać. Warto sprawdzić, co przygotowaliśmy w tej kategorii i cieszyć się z posiadania nowoczesnego systemu nawadniającego, dostępnego w niskiej cenie i dla każdego.

Produkty ekologiczne

Wielu rolników pragnie postawić na ekologiczne metody upraw, dlatego też położyliśmy szczególny nacisk na ten rodzaj asortymentu. Nasze ekologiczne środki ochrony roślin i nawozy ekologiczne pozwalają na bezpieczne uprawy w zgodzie z przyrodą. Przekonujemy, że rolnictwo ekologiczne nie musi oznaczać większej ilości pracy, co gwarantują produkty dostępne w tej kategorii.

Inne

Doskonale wiemy, że nasiona i nawozy to nie wszystko. Praca w ogrodzie wymaga używania specjalistycznych narzędzi, odzieży ochronnej i innego sprzętu. Dla wygody naszych klientów zgromadziliśmy w tym miejscu wszystko, czego będą potrzebować przy pracy. Atrakcyjne ceny, wysoką jakość i dostępność – właśnie to Państwu oferujemy!