OSADKOWSKI Sp. z o.o.

48,69zł
217,50zł
58,50zł
69,00zł
143,00zł
168,50zł
807,00zł
76,00zł
175,00zł
642,00zł
266,13zł
Brak w magazynie
37,00zł
Brak w magazynie
165,70zł
Brak w magazynie
351,00zł
Brak w magazynie
245,70zł
Brak w magazynie
57,78zł
Brak w magazynie
280,26zł
Brak w magazynie

Osadkowski - kompleksowe wsparcie Twojego przedsiębiorstwa!

W odpowiedzi na coraz wyższe wymagania rynku, rolnictwo z dnia na dzień staje się świadome i gotowe do stosowania najnowszych rozwiązań. Podstawą efektywnej uprawy jest skuteczny wybór metod i środków, które będą w stanie ochronić rośliny przed patogenami oraz szkodliwymi warunkami. Z pomocą przychodzi firma Osadkowski S.A., która oferuje nie tylko substancje wspomagające produkcję rolną, ale również wsparcie dla swoich partnerów. Naszym priorytetem jest usprawnienie procesu zasiewów, uprawy oraz jakości zbiorów dzięki profesjonalnym produktom dla rolnictwa. Sukcesywnie powiększamy grono naszych klientów, do których należą zarówno małe, jak i duże gospodarstwa rolne. Mamy nadzieję, że nasza kompleksowa oferta sprosta Państwa oczekiwaniom i pozwoli podjąć współpracę przynoszącą obustronne korzyści.

Osadkowski nawozy - ochrona upraw najwyższej jakości

Sukcesem każdego rolnika są okazałe i obfite plony, które będą się nadawać do przetworzenia oraz sprzedaży bezpośredniej. Aby osiągnąć taki efekt, należy odpowiedzieć na potrzeby roślin i zapewnić im odpowiednie składniki pokarmowe. Szeroka gama naszych nawozów Osadkowski S.A. gwarantuje właściwy odczyn gleby oraz bogatą zawartość minerałów. Ponadto służymy fachową radą przy doborze najlepszych środków nawożących azotowych, wapniowych i wieloskładnikowych NPK. Dostępne w naszej ofercie substancje mineralne to optymalne rozwiązanie dla nowoczesnego rolnictwa. 

Nawozy dolistne Osadkowski - bezpośrednie odżywienie dla roślin

Idealnym sposobem nawożenia jest dokarmianie dolistne (fertygacja). Nawozy takie dostarczają odpowiednią dawkę składników mineralnych, wyrównujących niedobory tych odżywczych. To rozwiązanie niebywale ekonomiczne, ponieważ pozwala na zapewnienie maksymalnej jakości upraw, w przeciwieństwie do nawożenia doglebowego. Nawozy dolistne Osadkowski S.A. stanowią bogaty asortyment uniwersalnych substancji do pielęgnacji roślin.

Osadkowski - biostymulatory i odżywki specjalistyczne

Pomimo że każda uprawa ma swoje naturalne tempo wzrostu, na rynku dostępne są metody zwiększające ich przyrost. Nasza firma oferuje biostymulatory, które pobudzają bardziej intensywne pobieranie substancji odżywczych, co skutkuje zwiększeniem masy rośliny i jej owoców. Zastosowanie biostymulatorów powoduje poprawę rozwoju liści, kwiatów i systemu korzeniowego. Biostymulatory Osadkowski S.A. wykorzystuje się przy uprawie zbóż, roślin okopowych, drzew oraz krzewów owocowych. Polecamy Państwa uwadze oferowane przez nas produkty, które przyniosą widoczne efekty w postaci zwiększonych plonów. 

Oferta Osadkowski S.A. obejmuje również odżywki specjalistyczne dla roślin, które zadbają o jakość Państwa upraw. Właściwie dobrana odżywka zmniejsza ilość stosowanych środków ochronnych. Składniki naszych odżywek nie są szkodliwe dla środowiska. Warto pamiętać, że odpowiednie odżywianie za pomocą sprawdzonych i bezpiecznych produktów przyniesie w przyszłości obfite plony.