PROSARO 250 EC 5L

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 5.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BAYER
Cena: 1001,00zł
Brak towaru w magazynie

 

Prosaro 250 EC 5L.

 

PROSARO 250 EC zawiera substancje o unikalnych właściwościach - JAU (protiokonazol), jest najnowszym azolem wskazującym podobny efekt stymulacji roślin jak strobiluriny.
PROSARO, stosowany w dawce 1,0 l/ha charakteryzuje się szerokim spektrum działania i długotrwałą aktywnością oraz wyjątkowymi właściwościami zwalczania fuzarioz. Jako jeden z nielicznych preparatów zapewnia redukcję szkodliwych mikotoksyn w ziarnie.

System FUSARO
Specjalistyczny system ochrony ukierunkowany na zwalczanie fuzarioz zapewniający doskonałą ochronę zbóż przez cały sezon wegetacyjny. Podstawą systemu jest Impuls Pak stosowany na pierwszy zabieg, drugi zabieg wykonuje się fungicydem Prosaro. System FUSARO stosuje się w sytuacjach, kiedy potencjał plonotwórczy zostaje zagrożony przez uproszczoną agrotechnikę lub wadliwy płodozmian. 

Środek grzybobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego, w ochronie pszenicy ozimej i jęczmienia jarego przed chorobami grzybowymi.

 

Skład produktu:

- Tebukonazol - 125 g/l,

- Protiokonazol - 125 g/l.

 

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Podobne