PROTEUS 110 OD 250 ML

  • Waga: 0.30 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BAYER
Na magazynie pozostała tylko 1 sztuka
Cena: 55,40zł

 

PROTEUS 110 OD jest środkiem owadobójczym w formie zawiesiny olejowej do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników gryzących i kłująco-ssących w brokule, buraku cukrowym, grochu, kalafiorze, kapuście brukselskiej, kapuście głowiastej, kapuście pekińskiej, kukurydzy, kukurydzy cukrowej, marchwi, rzepaku ozimym, ziemniaku. W roślinie działa systemicznie. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

 

Zawartość substancji czynnych:

tiachlopryd (związek z grupy neonikotynoidów) – 100 g/l

deltametryna (związek z grupy pyretroidów) – 10 g/l

 

 

          

 

Zwalcza m.in.:Chowacz czterozębny, slodyszek rzepakowy, Omacnica prosowianka, Bielinek kapustnik, bielinek rzepnik, mszyca kapuściana, piętnówka kapustnica, śmietka kapuściana, Omacnica prosowianka.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.


Podobne