PROTUGAN 500 SC 5 L

  • Waga: 5.50 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: ADAMA
Cena: 134,50zł
Brak towaru w magazynie

 

 

PROTUGAN 500 SC 5L

Środek chwastobójczy, koncentrat w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania miotły zbożowej oraz niektórych chwastów dwuliściennych w następujących zbożach: pszenica ozima, jęczmień ozimy, żyto, pszenżyto ozime. Środek PROTUGAN 500 SC przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

 

Zawartość substancji czynnej:

izoproturon (związek z grupy pochodnych mocznika) - 500 g/l.

DZIAŁANIE NA CHWASTY:

Środek pobierany jest poprzez korzenie i liście chwastów. Najskuteczniej niszczy miotłę zbożową znajdującą się w fazie 2 do 4 liści, a chwasty dwuliścienne znajdujące się w fazie 2 do 6 liści.

Chwasty wrażliwe: gwiazdnica pospolita, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, tasznik pospolity, tobołki polne.

Chwasty odporne: fiołek polny przytulia czepna. 

 

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.


Podobne