REGULATORY PH GLEBY 1+100ML ODKWASZA TWÓJ OGRÓD

  • Waga: 0.10 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: TWÓJ OGRÓD
Cena: 8,20zł

 

REGULATOR PH GLEBY "+" 

Regulator pH gleby "+" firmy "Twój Ogród" jest środkiem doglebowym, przeznaczonym do nawożenia i korekty pH gleby, stosowany w celu jej odkwaszenia. Zabieg można wykonać przed założeniem upraw, a także w trakcie wegetacji. Nawóz zawiera substancje poprawiające właściwości cieczy, co w efekcie wpływa na długość i efektywność zabiegu odkwaszania. Zalecany do stosowania w celu przygotowania prawidłowego podłoża w uprawach roślin zasadolubnych, takich jak rośliny warzywne, trawniki, drzewa owocowe, winorośl itp.

Skład nawozu w % m/m:

- azot całkowity (N) - 8,5 %, w tym azot amonowy - 0,7 % i azot aminowy - 7,8 %;

- tlenek potasu K2O - 7 %.

Korekta pH podłoża 

Stosować doglebowo przed założeniem upraw w stężeniach 1-2% (100-200 ml na 10 l wody).

Przygotowanie preparatu – odmierzoną ilość preparatu rozpuścić w wodzie, wymieszać i zrosić glebę na powierzchni około 10 m2. W razie potrzeby zabieg powtórzyć aż do uzyskania oczekiwanego pH gleby. Zaleca się prowadzić pomiary pH podłoża w celu ustalenia oczekiwanego pH.

Nawożenie roślin 

Stosować doglebowo do podlewania roślin w stężeniach 0,2-0,3% (20-30 ml na 10 l wody). Zabiegi (3-4) wykonywać wczesną wiosną do końca czerwca.

Przygotowanie preparatu – odmierzoną ilość preparatu rozpuścić w wodzie, wymieszać i zrosić glebę wokół rośliny. Dawka od 1 do 5 litrów – zależnie od wielkości rośliny i pH podłoża.

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

 


Zobacz także


Podobne