REGULATORY PH GLEBY 1+100ML ZAKWASZA TWÓJ OGRÓD

  • Waga: 0.10 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: TWÓJ OGRÓD
Cena: 8,20zł

 

REGULATOR PH GLEBY "- "

Regulator pH gleby "-" firmy "Twój Ogród" jest środkiem doglebowym, przeznaczonym do nawożenia i korekty pH gleby, stosowany w celu jej zakwaszenia. Zabieg można wykonać przed założeniem upraw, a także w trakcie wegetacji.

Regulator pH gleby " zawiera substancje poprawiające właściwości cieczy, co wpływa na długość i efektywność zabiegu zakwaszania. Zalecany jest do stosowania w celu przygotowania prawidłowego podłoża w uprawach roślin kwasolubnych, takich jak wrzośce, różaneczniki, borówki, itp. Pomocny w zwalczaniu chlorozy.

Skład nawozu w % m/m:

- azot całkowity (N) – 10%, w tym azot amonowy – 3% i azot aminowy – 7%;

- pięciotlenek fosforu P2O5 – 3,1%;

- tlenek potasu K2O – 3,1%.

Korekta pH podłoża 

Stosować doglebowo przed założeniem upraw w stężeniach 1-2% (100-200 ml na 10 l wody).

Przygotowanie preparatu – odmierzoną ilość preparatu rozpuścić w wodzie, wymieszać i zrosić glebę na powierzchni około 10 m2. W razie potrzeby zabieg powtórzyć aż do uzyskania oczekiwanego pH gleby. Zaleca się prowadzić pomiary pH podłoża w celu ustalenia oczekiwanego pH.

Nawożenie roślin 

Stosować doglebowo do podlewania roślin w stężeniach 0,2-0,3% (20-30 ml na 10 l wody). Zabiegi 3-4 wykonywać wczesną wiosną do końca czerwca.

Przygotowanie preparatu – odmierzoną ilość preparatu rozpuścić w wodzie, wymieszać i zrosić glebę wokół rośliny. Dawka od 1 do 5 litrów – zależnie od wielkości rośliny i pH podłoża.

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.

 

 


Zobacz także


Podobne