ROUNDUP HOBBY SZYBKO DZIAŁA 6H- 1L SUBSTRAL

  • Waga: 1.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent:
Cena: 25,60zł

ROUNDUP HOBBY SZYBKO DZIAŁA 6H- 1L SUBSTRAL
 

Chwasty w ogrodzie potrafią przejąć kontrolę nad każdym, nawet najbardziej zadbanym ogrodem. Chwila nieuwagi i z pięknej, kwitnącej rabaty może powstać nieatrakcyjny element wystroju. Jak zapanować nad chwastami w ogrodzie? Jak zrobić to punktowo i nie zniszczyć cennych roślin, nad którymi najbardziej zależy? Jak długo należy czekać na efekt?

Usuwanie chwastów w ogrodzie kojarzy się z niebezpiecznym procesem. Środki zwane herbicydami, powszechnie uznawane są za toksyczne i szkodliwe dla środowiska. Słusznie, z takich preparatów należy korzystać z rozsądkiem. Kupowanie dużych, rolniczych opakowań mija się z celem, szczególnie gdy Twój ogród ma zaledwie kilkanaście metrów kwadratowych. Zwróć uwagę, że preparaty te mają zwykle krótki termin przydatności i na 100% nie wykorzystasz go w ciągu jednego sezonu.
 

Jeśli potrzebujesz takiego preparatu, sprawdź skuteczny herbicyd w opakowaniu gotowym do użycia. Zwróć uwagę, że:

-nie musisz go rozcieńczać.
-masz go zawsze pod ręką.
-efekty widoczne są już po 6 godzinach.

Roundup Hobby Szybko Działający 6H AL jest środkiem chwastobójczym w formie płynu gotowego do zastosowania. Powinien być stosowany nalistne. Przeznaczony jest do zwalczania perzu właściwego i innych uciążliwych chwastów na terenach ogrodów działkowych i ogródków przydomowych. Może być stosowany doniszczenia wszelkiej roślinności przy fundamentach, murkach, wzdłuż płotów, na chodnikach oraz wokół domu.

Preparat jest nieselektywny, oznacza to, że niszczy lub uszkadza wszystkie rośliny. Należy stosować go punktowo a w trakcie oprysku zabezpieczyć wrażliwe rośliny przed uszkodzeniami.

Roundup należy stosować w dzień bezwietrzny


Podobne