SELECT MAP 12-61-0 25 KG

  • Waga: 25.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: ICL
Cena: 132,00zł
Brak towaru w magazynie

 

 

Select MAP 12-61-0, o wysokiej zawartości fosforu, jest przeznaczony do stosowania przede wszystkim w początkowej fazie uprawy, przed lub po siewie, sadzeniu i przesadzaniu roślin. Nie zawiera chlorków ani sodu, jest doskonałym źródłem fosforu, poprawia przyswajalność fosoforu zawartego w glebie i innych pierwiastków.
 

1. Select MAP zawiera azot i fosfor, co stanowi dobrą podstawę do opracowania kompleksowego programu nawożenia podczas całego cyklu produkcyjnego.

2. Stanowi źródło dobrze przyswajalnego fosforu, co ma szczególne znaczenie w fazie korzenienia się roślin (stymuluje rozwój systemu korzeniowego) oraz w okresie inicjowania pąków kwiatowych - zwiększa ich liczbę, sprzyja zawiązywaniu owoców i ogranicza opadanie zawiązków.

3. pH roztworu Select MAP (1%) wynosi 4,5, co oznacza, że wykazuje lekko zakwaszające działanie i sprawia, że jest wyjątkowo skuteczny na glebach alkalicznych.

 

          

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 


Podobne