ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

SILOCKER 5 L zwilżacz adiuwant

Waga: 5.50 KG
Producent: CALFERT
Dostępność: Brak na magazynie.
Zapytaj czy będzie dostępny
Cena: 595,40 zł

Preparat SILOCKER poprawia pokrycie cieczą roboczą, zwiększa pobranie substancji aktywnej przez roślinę oraz zwiększa odporność na zmywanie przez deszcz. Zmniejsza napięcie powierzchniowe cieczy roboczej, poprawiając skuteczność zabiegu. Ogranicza straty cieczy roboczej podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Dzięki zdolnościom rozprzestrzeniania się umożliwia dotarcie cieczy roboczej w miejsca nie opryskane bezpośrednio np. spodnie strony liści, wewnętrzne strony zwiniętych liści, miejsca osłonięte oprzędami itp.

 

Skład:

Siloksan zmodyfikowany polieterem – 50%

Lateks syntetyczny – 30%

Guma arabska – 5%

 

ZNACZNIE POPRAWIA RETENCJĘ

To jest niezbędna cecha pozwalająca wszystkim kropelkom oprysku zatrzymać się na docelowej części rośliny. Jest to konieczny dodatek do dysz anty-znoszeniowych (które formują duże krople).

 

UMOŻLIWIA MAKSYMALNE ROZPRZESTRZENIANIE KROPELEK

Zwiększenie powierzchni styku jest maksymalne (x 15). Cecha ta pozwala na dostanie się mieszaniny do trudno dostępnych miejsc. Substancja aktywna jest lepiej rozmieszczona, lepiej wchłaniana, bardziej trwała i bardziej wydajna.

 

EFEKT KLEJU I OGRANICZENIE WYMYWANIA

Lateks tworzy rodzaj klejącej siatki, która chroni substancję czynną przed wypłukiwaniem (deszcz lub nawadnianie). Chroniona mieszanina jest mniej podatna na zmiany pogodowe. Działanie fungicydów i insektycydów jest zachowane i przedłużone.

 

OGRANICZA ZNOSZENIE

Zapobiega tworzeniu się małych kropelek, co ogranicza straty składników aktywnych w środowisku (znoszenie w powietrzu).

 

DYNAMICZNY CZYNNIK PENETRUJĄCY

Znacząco zwiększa ilość składników czynnych przechodzących przez ku kulę, co pozwala na optymalne i wzmocnione działanie.

 

 

          

 

 

 

 

OBSZAR STOSOWANIA:

Wszystkie fungicydy

zarówno te o działaniu kontaktowym, jak i te o działaniu układowym (przeciw podsuszkowe, przeciw septoriozie, przeciw rdzy, przeciw fuzariozie, przeciw szarej pleśni, przeciw mączniakom…).

Wszystkie insektycydy

wszystkich upraw, niezależnie od metody działania (przeciw słodyszkowi rzepakowemu, przeciw mszycom, roztoczobójcze, przeciw wciornastkom…).

Z herbicydami

w połączeniu z uzdatniaczem wody i środkiem pochłaniającym wilgoć w celu stworzenia programu technicznego o podwójnym wspomaganiu. Należy zapytać technika o więcej informacji i o mieszankę zbiornikową.

 

 

UPRAWY POLOWE   cieczy roboczej (l/ha)   100-200 L wody  50-100 ml preparatu silocker 

UPRAWY SADOWNICZE I WARZYWNICZE oraz POD OSŁONAMI  powyżej  400 L wody  200 ml preparatu silocker

SPRAWDŹ KOSZTY DOSTAWY DLA PRZESYŁEK POWYŻEJ 60kg

METODY PŁATNOŚCI: DOTPAY