STOMP 330 EC 5 L

  • Waga: 5.20 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BASF
Cena: 198,10zł
Brak towaru w magazynie

 

 

STOMP 330 EC to środek chwastobójczy w postaci  koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym doglebowo lub nalistnie, przeznaczonym do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych i jednoliściennych w uprawie ziemniaka, cebuli oraz kapusty.

 

DZIAŁANIE NA CHWASTY

Środek pobierany jest przez korzenie i części nadziemne chwastów. Najskuteczniej zwalcza chwasty w okresie ich kiełkowania i wschodów. Chwasty jednoliścienne są zwalczane do fazy pierwszego lub do początku drugiego liścia a dwuliścienne do fazy dwóch liści właściwych.

Chwasty wrażliwe:, chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, jasnota różowa, komosa biała, krzywoszyj polny, maruna bezwonna, przetacznik perski, rdest powojowy, rumian polny, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polne.

Chwasty średnio wrażliwe: bratek polny, chaber bławatek, dymnica pospolita.

Chwasty odporne np.: skrzyp polny, żółtlica drobnokwiatowa.

 

Zalecane dawki środka uzależnione są od zwięzłości gleby i rodzaju zachwaszczania. Na glebach lżejszych stosować niższe dawki środka, a wyższe na glebach ciężkich,      o większej zawartości próchnicy.

 

Zawartość substancji aktywnej:

Pendimetalina (związek z grupy dinitroanilin) – 330 g/l N-(1-etylopropylo)-3,4-dimetylo-2,6-dinitroanilina.

 

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.


Podobne