SYLLIT 65WP 50G TWÓJ OGRÓD

  • Waga: 0.05 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: TWÓJ OGRÓD
Cena: 16,50zł
Brak towaru w magazynie

 

 

SYLLIT 65WP 50G

Przeznaczony do zwalczania parcha jabłoni i gruszy, drobnej plamistości liści, kędzierzawości liści brzoskwini, torbiela śliw.

Syllit 65 WP firmy "Twój Ogród" to produkt grzybobójczy, długo działający, w formie proszku do sporzadzenia zawiesiny wodnej. Stosowany jest zapobiegawczo, interwencyjnie oraz w ochronie roślin sadowniczych przed chorobami grzybowymi. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy sadowniczych i ręcznych. Stosuje się go do jabłoni, gruszy, wiśni, czereśni, brzoskwini i śliwy. Środka nie stosować w temperaturze poniżej 6°C oraz nie używać do sporządzania cieczy użytkowej bardzo zimnej wody. Warunkiem skuteczności zabiegu jest dokładne pokrycie drzew cieczą użytkową.

 

 

Zawartość substancji czynnej produktu:

  • dodyna ( związek z grupy pochodnych guanidyny) - 65% (650g/kg).

 

 

 

 

 

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.


Zobacz także


Podobne