TERPEN S 20 L

  • Waga: 30.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: AS CROP
Cena: 620,00zł
Brak towaru w magazynie

 

TERPEN S  innowacyjny prearat siarkowy

Płynny preparat TERPEN S zapobiega niedoborom siarki co wpływa na składowe plonu. Stosowany jest drogą dolistną i optymalizuje w pełni synergię azot–siarka. TERPEN S gwarantuje wysokie poziom plonowania i poprawia jakość produkcji. Dostarcza składniki odżywcze, azot i siarkę, w formie płynnej silnie skoncentrowanej i wysokiej czystości, w celu uzyskania 100% skuteczności.

 

SKŁAD 

Azot 147 g/l ,

Siarka : 700 g/l.

Zawiera pochodne terpenowe.

NF U 42003-1 – Preparat wprowadzony do obrotu wg. art. 5 Ustawy

o nawozach i nawożeniu z dnia 10 lipca 2007 r.

 

Naukowo opracowany skład nadaje produktowi następujące zalety:

• TERPEN S jest skuteczny i trwały

• TERPEN S jest odporny nawypłukiwanie w przypadku obfitych opadów

• TERPEN S jest łatwy w użyciu

 

Niewielka dawka stosowana na hektar ogranicza ilość zabiegów. TERPEN S ułatwia przygotowanie mieszaniny i poprawia jej jakość TERPEN S ma dużą wydajność w przeliczeniu na powierzchnię. Ta cecha oraz odporność na wypłukiwanie i niewielkie ilości podczas stosowania, sprawia że jest to doskonały produkt do zabiegów, w których wymagana jest mała ilość wody.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 


Podobne