ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336
WYBIERZ UPRAWĘ:
Porównaj odżywki i nawozy zawierające:

FUNGICYDY w najlepszych CENACH - JAK ZWIĘKSZYĆ ICH SKUTECZNOŚĆ

ZAGROŻENIE CHOROBAMI GRZYBOWYMI - Fungicydy

Od kilku dni w wielu rejonach Polski panuje dość wilgotna i deszczowa pogoda. Po okresie suszy, jaka miała miejsce w centralnej i północnej Polsce, jest to dobra informacja. Niestety opady deszczu nie są równomierne, w jednym regionie spada 30-40 mm deszczu, w drugim zaś 3-4 mm. Do wzrostu wilgotności powietrza przyczynia się dodatkowo zachmurzenie, obecne w większości rejonów kraju.

 


czytaj więcej ⋙

JAK RATOWAĆ PLONY PRZED i PO PRZYMROZKACH

Przymrozki wiosenne powróciły

Dość nieoczekiwanie powróciły do nas przygruntowe przymrozki. Po względnej stabilizacji, między 16 kwietnia a 1 maja, temperatury znów spadły poniżej zera, co najgorsze w kluczowym dla wielu upraw okresie. Przymrozki, nawet od -1℃, w czasie kwitnienia powodują uszkodzenia najbardziej wrażliwych części roślin. W pełni kwitnienia jest obecnie wiele odmian truskawek, niektóre gatunki roślin kończą kwitnienie: wiśnia, czereśnia, jabłonie, a niektóre rozpoczynają: malina czy borówka.


czytaj więcej ⋙

TRUSKAWKI W TUNELACH - WARSZTATY 8 MAJA

 

Różne modele tuneli i uprawy, 20 odmian wczesnych truskawek, najnowsze programy nawożenia i ochrony, indywidualne konsultacje z doradcami.  Warsztaty w oparciu o doświadczenia prowadzone w gospodarstwie Kozacka Truskawka w czerwińskiej strefie produkcji truskawek.


czytaj więcej ⋙

BLOG DLA PRODUCENTÓW OWOCÓW JAGODOWYCH

Prelekcje z ostatniej AKADEMII UPRAWY TRUSKAWEK 2019, która odbyła się w Czerwińsku nad Wisłą, polskim zagłębiu produkcji truskawek. 

 


czytaj więcej ⋙
GWARANCJA DOSTAWY NA JUTRO
PRZY ZAMÓWIENIACH DO 13:00
DOSTAWA GRATIS
NA ZAKUPY 1000ZŁ
JEDNA PRZESYŁKA DO 30 KG
TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY
W NASZYM SKLEPIE

  

Sklep ogrodniczy dla wszystkich, którzy zajmują się uprawą i pielęgnacją roślin.