ZEBA SP 0.1KG TWÓJ OGRÓD

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 0.10 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: TWÓJ OGRÓD
Cena: 17,50zł
Brak towaru w magazynie

 

ZEBA SP 100G
Przeznaczony do stosowania w uprawach rolnych, ogrodniczych i leśnictwie.

 

Zeba to całkowicie biodegradowalny superabsorbent w formie mikrogranul oparty na bazie polimeru skrobi, pochłania wodę z gleby w okresie jej dużego nawilgocenia i oddaje w czasie okresowych niedoborów wody w glebie. Mikrogranule preparatu szybko wchłaniają nadmiar wody tworząc miękki hydrożel, z którego rośliny mogą ją pobierać w okresach niedoboru wody. Zapewnia dostępność wody wraz z rozpuszczonymi w niej składnikami pokarmowymi w strefie kiełkujących nasion oraz korzeni roślin. Proces hydratyzacji i dehydratyzacji granul może następować wielokrotnie, dzięki czemu ogranicza straty wody z gleby w ciągu całego okresu wegetacji.

Zeba poprawia stosunki powietrzno-wodne w glebie, co jest szczególnie ważne dla rozwoju korzeni kiełkujących roślin i młodych sadzonek. Produkt korzystnie wpływa na ukorzenianie się sadzonek i przyrost części nadziemnej oraz plon roślin.

 

 

 

 

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Podobne