GRUPA AZOTY

Grupa Azoty - nawozy

Grupa Azoty to renomowana, uznawana na rynku marka z bogatą historią. Od kilku lat zajmuje miejsce lidera krajowego rynku nawozowego i jest jednym z kluczowych grup kapitałowych nawozowo-chemicznych w Europie. Jej zakres działania obejmuje nie tylko Polskę, ale i inne kraje europejskie, dzięki czemu sukcesywnie zdobywa doświadczenie i wiedzę w różnorodnych środowiskach i warunkach. Od 2018 roku markę przejęła Grupa Compo Expert - jeden z czołowych przedstawicieli światowego runku nawozów specjalistycznych.

Z myślą o tej jakości i niezawodności wprowadziliśmy część produktów Grupy Azoty również do oferty naszego sklepu. Chcemy bowiem dostarczyć Państwu wyłącznie najlepszych produktów, które zadbają o ogród i owocne (dosłownie!) plony.

2900,00zł
Brak w magazynie
41,40zł
Brak w magazynie
0,00zł
Brak w magazynie
3500,00zł
Brak w magazynie
3500,00zł
Brak w magazynie
2484,00zł
Brak w magazynie
118,80zł
Brak w magazynie
2100,00zł
Brak w magazynie

Grupa Azoty ceny nawozów

Cena nawozów uzależniona jest od składu, wielkości opakowania i docelowych właściwości. Marka cieszy się dużym uznaniem na rynku, a stosunek jakości do ceny plasują ją w czołówce najlepszych producentów w branży. Zachęcamy zatem do śledzenia naszych oferty i korzystania z przygotowanych promocji, dzięki którym nawozy i inne produkty od Grupy Azoty staną się jeszcze atrakcyjniejsze.

Nawozy Grupy Azoty w sklepie wPolu.pl

Sklep wPolu.pl oferuje Państwu nawozy od Grupa Azoty. Chcąc dostarczyć możliwie jak najszerszego spectrum produktów - przygotowaliśmy m.in. nawozy azotowe, dwuskładnikowe, wieloskładnikowe, azotowo-siarkowe i stymulatory wzrostu roślin. Wszystko po to, aby wzmocnić Państwa plony i dostarczać im niezbędnych składników odżywczych. Dzięki nim uzdatnisz i wzbogacisz wyjałowioną glebę, ostatecznie poprawiając wydajność całej uprawy.

Popraw właściwości fizyczne, fizykochemiczne, chemiczne i biologiczne swoich roślin. Postaw na jakość i wybierz Grupę Azoty i produkty dostępne w ofercie wPolu.pl.