DODAJ W KOSZYKU PRODUKTY PROMOCYJNE ZA 5 lub10 gr

Koppert

Koppert – firma inspirowana naturą

Koppert Biological Systems produkuje ekologiczne rozwiązania w zakresie upraw roślin jadalnych i ozdobnych. W celu tworzenia warunków dla zdrowszych, wydajniejszych, bezpieczniejszych i bardziej odpornych upraw rolnych i ogrodniczych Koppert używa naturalnych wrogów do zwalczania szkodników, trzmieli do naturalnego zapylania, a także biostymulatorów do wspomagania i wzmacniania roślin na ziemi i pod jej powierzchnią. Punktem wyjścia dla zapewnienia zdrowych upraw oraz zrównoważonego środowiska jest przywracanie i ochrona naturalnymi metodami kluczowych ekosystemów.

33,00zł
560,00zł
130,00zł
324,00zł
130,00zł
300,00zł
1200,00zł
450,00zł
560,00zł
500,00zł
200,00zł

Główne dziedziny działalności firmy Koppert

  • Odporny wzrost z NatuGro
  • Zwalczanie szkodników
  • Naturalne zapylanie
  • Techniki stosowania i monitorowania
  • Zaprawianie nasion

Z jakich produktów słynie Koppert?

Koppert jest jednym z największych w Europie producentów trzmieli zapylającychNatupol standard, Natupol Exel, Natupol Booster i Tripol Ul oraz nicieni pożytecznych: Entonem 500 mln. i Entonem 50 mln., Larvanem 500 mln. i Larvanem 50 mln. oraz Capsanem 500 mln. i Capsanem 50 mln. W ofercie Koppert znajdują się też niezwykle skuteczne biologiczne środki grzybobójcze zawierające pożytecznego grzyba Trichoderma harzianum szczepu T-22Trianum-GTrianum-P. Koppert oferuje także sprawdzone tablice lepowe Horiver w różnych kolorach do monitorowania i zwalczania szkodników latających: niebieskie, żółte, czerwone, białe i czarne.

Badania i rozwój

Podstawą działalności firmy jest dążenie do odkrywania i wykorzystywania naturalnych metod ochrony roślin. Zdolność do przekładania tak uzyskanej wiedzy na praktyczne skuteczne zastosowania to atut firmy Koppert. Dzięki niezliczonym rozwiązaniom w dziedzinie mikroorganizmów, biostymulatorów i feromonów produkty Koppert znajdują zastosowanie na całym świecie.

Misja i wizja

Działając w partnerstwie z naturą, firma Koppert Biological Systems sprawia, że rolnictwo staje się zdrowsze, bardziej wydajne i bezpieczne, a dzięki temu przyczynia się do poprawy zdrowia ludzi i kondycji naszej planety. Kopper dostarcza specjalistyczną wiedzę i rozwiązania poprawiające zdrowie i odporność roślin uprawnych zgodne z naturą.

Koppert – historia

Założyciel firmy Jan Koppert był producentem ogórków, który dążył do uzyskania jak największych i jak najlepszych plonów. Skuteczność chemicznej ochrony roślin przed chorobami i szkodnikami jednak z czasem malała, a sam Jak Koppert uczulił się na stosowane środki i zachorował. Rozpoczął wtedy poszukiwanie alternatywnych rozwiązań w ochronie roślin. Poświęcił się badaniom nad naturalnymi wrogami szkodników i jako pierwszy wprowadził je przeciw przędziorkom we własnych uprawach. Efekty okazały się na tyle zadowalające, że Jak Koppert rozpoczął produkcję masową nowego rozwiązania, dostępną również dla innych producentów. Tak w 1967 roku powstała firma Koppert Biological Systems, która stała się liderem na rynku biologicznej ochrony roślin oraz naturalnego zapylania, a jej rozwiązania są obecnie stosowane w ponad 100 krajach.