LENKO

Kategoria
Działanie
Substancja czynna
Uprawa
Zawiera
Producent

Lenko S.A. - producent jakościowych worków, tkanin, folii, sznurków i innych produktów dla rolnictwa i ogrodnictwa

Lenko S. A. to firma o 120-letnim doświadczeniu w produkcji tkanin i opakowań wykorzystywanych m.in. w rolnictwie i ogrodnictwie. Obecnie jest to wiodący producent włóknin typu spunbond, tkanin polipropylenowych surowych oraz powlekanych, opakowań workowych i wielu innych. Od 2004 roku firma działa w ramach Grupy MARMA.

W swojej historii firma Lenko S. A. przechodziła wiele etapów rozwoju, w tym najważniejszy w 1970 roku. To wtedy wstrzymano przestarzałą produkcję z lnu, juty oraz konopi, a w to miejsce wdrożono nowe technologir przetwórstwa poliolefin.

Główne elementy strategii firmy Lenko:

  • dalszy rozwój technik i technologii,
  • wzrost potencjału produkcji i pozycji rynkowej zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Produkty Lenko - nasza oferta

Internetowy sklep Wpolu.pl oferuje szeroką gamą popularnych i sprawdzonych worków raszlowych oraz rękawów dzianych Lenko. Dziane worki raszlowe o ażurowym splocie przeznaczone są do pakowania płodów rolnych, takich jak ziemniaki, cebula, papryka, ogórki, buraki, marchew, pietruszka, a także innych produktów, jak np. drewno kominkowe. Produkowane są w szerokiej gamie kolorów o różnej nośności. Doskonale sprawdzą się do przechowywania i transportu warzyw. Rękawy dziane o splocie diamentowym stosowane są do automatycznego pakowania owoców, warzyw i innych produktów. Podobnie jak worki raszlowe mają szeroką gamę kolorystyczną i różne szerokości.

Sprawdź ofertę worków raszlowych Lenko na wpolu.pl:

Sprawdź ofertę rękawów dzianych Lenko na wpolu.pl: