Zbliża się czas odchwaszczania zbóż ozimych. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję na rekomendowane herbicydy jesienne. &nbs...
  Jakie są objawy i na czym polega profilaktyka szarej pleśni? Jak ją zwalczać?   ...
Komisja Europejska ogłosiła strategię „od pola do stołu”, będącą częścią Europejskiego Zielonego Ładu, która zakłada zmniejszenie...
Z roku na rok przybywa plantacji nawadnianych kroplowo. System ten jest bardzo efektywny, a jego ogromną zaletą jest możliwość podawania wraz z wodą nawoz...
GWARANCJA DOSTAWY NA JUTRO
PRZY ZAMÓWIENIACH DO 13:00
DOSTAWA GRATIS
NA ZAKUPY 1000ZŁ
JEDNA PRZESYŁKA DO 30 KG
TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY
W NASZYM SKLEPIE
Kilka słów o naszym sklepie ogrodniczym

W polu to sklep, gdzie każdy rolnik lub też miłośnik ogrodnictwa znajdzie produkty, które pozwalają na kompleksową pielęgnację upraw - niezależnie od ich wielkości i przeznaczenia!

W jednym miejscu zgromadziliśmy wszystko, czego potrzeba, aby zadbać o plony od chwili zasiewów lub nasadzeń aż po zbiory. Nasz sklep przygotował ofertę, która doskonale rozwiązuje problemy związane z uprawą roli lub ogrodu. Nie zapomnieliśmy również o niezbędnych elementach nawadniających lub umożliwiających przechowywanie zebranych plonów, co sprawia, że w kwestii zaopatrzenia rolniczego-ogrodniczego jesteśmy prawdziwymi ekspertami.

Oferta sklepu dla rolników i ogrodników w pigułce
Środki ochrony roślin

Oferowane przez nas środki ochrony roślin cechuje wysoka jakość, gdyż pochodzą od najbardziej renomowanych producentów na rynku. W naszej ofercie dostępnych jest wiele preparatów, dzięki którym można zabezpieczyć swoje uprawy przed szkodnikami. Nawigację ułatwi prosty system ikon, umożliwajacy szybkie znalezienie potrzebnych produktów z danej kategorii.

Nawozy i odżywki

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze nawozy były atrakcyjne cenowo i zapewniały konkretne rezultaty. Szeroki wybór ukorzeniaczy, nawozów stymulujących, doglebowych i dolistnych ułatwia zakup tych najbardziej odpowiadających potrzebom klienta. Ponadto w naszym sklepie można kupić dobrej jakości użyźniacze gleby i nawozy donasienne, które dodatkowo poprawią stan Państwa upraw.

Wokół domu

Dział ten przeznaczony jest zarówno dla osób zajmujących się ogrodnictwem na co dzień, jak i dla tych, którzy traktują tę aktywność hobbystycznie. Nie ma znaczenia posiadany areał, rodzaj uprawianych roślin czy doświadczenie - w naszym sklepie znajduje się wszystko to, czego potrzebuje ogrodnik chcący cieszyć się z owoców swojej pracy.

Opakowania

Tworząc asortyment naszego sklepu internetowego, zwróciliśmy również uwagę, by nie zabrakło w nim różnego rodzaju opakowań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, stąd doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Wybór opakowań został starannie przemyślany, tak że każdy znajdzie tu coś, co pomoże mu odpowiednio przechowywać i transportować plony mniejsze i większe.

Nasiona

Sklep W polu przeznaczony jest nie tylko dla rolników, ale i dla amatorów zajmujących się uprawami na własny użytek. Niezależnie od przeznaczenia nasiona dostępne w naszej ofercie pochodzą od uznanych na rynku producentów i zostały starannie wyselekcjonowane. Poza nasionami warzyw oferujemy także nasiona traw i nasiona kwiatów, a zakupy w naszym sklepie z całą pewnością zaspokoją nawet najbardziej wyszukane potrzeby.

Nawodnienie

Odpowiedni system nawadniania pozwala na zapewnienie właściwej ilości wody wszystkim roślinom. Ponadto pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek fizyczny, związane z tym aspektem uprawy. Dostępne u nas rozwiązania nawadniające zyskały uznanie wielu klientów, dlatego nie wahamy się ich polecać. Warto sprawdzić, co przygotowaliśmy w tej kategorii i cieszyć się z posiadania nowoczesnego systemu nawadniającego, dostępnego w niskiej cenie i dla każdego.

Produkty ekologiczne

Wielu rolników pragnie postawić na ekologiczne metody upraw, dlatego też położyliśmy szczególny nacisk na ten rodzaj asortymentu. Nasze ekologiczne środki ochrony roślin i nawozy ekologiczne pozwalają na bezpieczne uprawy w zgodzie z przyrodą. Przekonujemy, że rolnictwo ekologiczne nie musi oznaczać większej ilości pracy, co gwarantują produkty dostępne w tej kategorii.

Inne

Doskonale wiemy, że nasiona i nawozy to nie wszystko. Praca w ogrodzie wymaga używania specjalistycznych narzędzi, odzieży ochronnej i innego sprzętu. Dla wygody naszych klientów zgromadziliśmy w tym miejscu wszystko, czego będą potrzebować przy pracy. Atrakcyjne ceny, wysoką jakość i dostępność – właśnie to Państwu oferujemy!