YARA

Uprawy roślinne wymagają nie tylko dużych nakładów pracy, ale także odpowiedniego przygotowania podłoża pod nie przeznaczonego, jak również systematycznego zasilania rosnących tam roślin. Zwłaszcza lekkie, mało urodzajne, piaszczyste gleby wymagają zastosowania dobrej jakości nawozów, które dostarczą roślinom uprawnym niezbędnych składników odżywczych, potrzebnych im przez cały cykl ich rozwoju. Yara nawozy to światowy lider specjalizujący się w produkcji wysokogatunkowych nawozów mineralnych. Produkujemy szeroki ich wybór, przeznaczony zarówno pod uprawy zbóż, roślin pastewnych, jak również warzyw czy owoców. Jednym z kluczowych produktów naszej firmy jest Kristalon, wieloskładnikowy nawóz, rozpuszczalny w wodzie. Jest to produkt bogaty w mikroelementy i inne niezbędne roślinom uprawnym składniki pokarmowe. Środek jest przeznaczony do fertygacji, jednej z najpopularniejszych i powszechnie stosowanych metod nawożenia, jak również do użyźniania dolistnego. Świetnie sprawdza się w różnych metodach nawadniania upraw, zarówno w systemach kropelkowych, zalewowych, zraszających, jak i innych. Może być używany przy uprawach polowych, ale także szklarniowych. Użytkownicy polecają nawozy Yara. Opinie o nich są wyłącznie pozytywne.

Kategoria
Działanie
Substancja czynna
Uprawa
Zawiera
Producent

Yara - ceniony producent nawozów do roślin

Firma Yara to międzynarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą w Oslo, które uznawane jest za światowego lidera na rynku nawozów. Od ponad 20 lat Yara prowadzi swoją działalność również w Polsce. Profesjonalne doradztwo ekspertów pomaga zwiększyć efektywność i prowadzi do powstania najwyższej jakości Yara nawozów. Ponadto produkty marki Yara mają szerokie zastosowanie. Przeznaczone są zarówno do upraw zbóż, roślin pastewnych, jak również warzyw czy owoców. Jednym z najpopularniejszych nawozów Yara jest znany na całym świecie Kristalon. Wszystkie nawozy Yara są w 100% bezpieczne dla środowiska, co potwierdzone jest licznymi badaniami. Firma szeroko rozwinęła swoją sieć sprzedaży, dzięki czemu jej nawozy mogą trafić do rolników i plantatorów z niemal każdego zakątka świata.  

Produkty Yara - nasza oferta

Nawozy Yara, jakie znajdują się w ofercie sklepu Wpolu.pl, to najlepszej jakości produkty, które dostarczają roślinom uprawnym niezbędnych składników odżywczych, potrzebnych przez cały cykl ich rozwoju. Idealnie sprawdzą się one w przypadku mało urodzajnych gleb, które wymagają zastosowania wysokiej klasy środków wspomagających. Dostępne w asortymencie naszego sklepu produkty Yara zbierają tylko i wyłącznie pozytywne opinie zadowolonych klientów, co sprawia, że nie wahamy się ich polecać!

Mając na uwadze zróżnicowane preferencje rolników, przygotowaliśmy szeroki wybór nawozów Yara: 

  • nawozy KRISTA, w skład których wchodzi saletra potasowa, fosforan 1-potasowy i Leaf Fruit Controller, 
  • nawozy KRISTALON, występujące w wariantach białym, czerwonym, fioletowym, niebieskim, pomarańczowym i żółtym, 
  • nawozy YARA MILA,
  • NUTRIFOL (wariant czerwony i zielony),
  • nawozy YARA VITA oraz inne środki do nawożenia roślin

Najczęściej kupowane produkty Yara

Z bogatej i różnorodnej oferty nawozów klienci Wpolu.pl najczęściej wybierają produkty: 

  • KRISTALON - kultowy i najbardziej znany nawóz na rynku. Rozpuszczalny, krystaliczny, charakteryzujący się wieloskładnikową recepturą. Wzbogacony jest dodatkowo kompleksem mikroelementów chelatowych EDTA lub DTPA. Kristolon jest przeznaczony do wykonania roztworu wodnego, który wykorzystuje się później do fertygacji roślin oraz nawożenia pozakorzeniowego. Zróżnicowana kolorystyka nawozu KRISTALON powiązana jest ściśle z różnymi proporcjami związków zawartych w jego składzie. Każdy kolor posiada więc unikatowe właściwości działania, jednak główny cel stosowania nawozu nadal jest taki sam.
  • YARA MILA - przeznaczony do stosowania posypowego, granulowany, wieloskładnikowy nawóz, zawierający mikroelementy. Pozbawiony jest chlorku. Doskonałe parametry YARA MILA sprawiają, że precyzyjnie się rozsiewa oraz szybko rozpuszcza, dostarczając tym samym jednakową ilość swoich składników do całej powierzchni uprawy.
  • YARA VITA - dolistny nawóz, przeznaczony do stosowania w przypadku upraw wykazujących zwiększone zapotrzebowanie na kluczowe do prawidłowego rozwoju mikroelementy: mangan, molibden, cynk F. Nawóz YARA VITA może być mieszany z innymi środkami - dzięki temu dodatkowo zwiększa efektywność nawożenia. 
  • KRISTA - nawóz występujący w postaci krystalicznej saletry potasowej lub fosforanu monopotasowego. Przeznaczony jest do stosowania w fertygacji roślin oraz nawożenia pozakorzeniowego jako roztwór wodny.