ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

KRISTALEAF FOTO 3KG

Waga: 3.00 KG
Producent: YARA
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h
Cena: 40,00 zł

 

KristaLeaf Foto 

To nowy nawóz dolistny, poprawiający jakość liści i aktywność aparatu asymilacyjnego (fotosyntezy): 
– regeneruje rośliny po okresach niesprzyjających wegetacji (intensywnych opadach, podtopieniach, uszkodzeniach herbicydowych); 
– zmniejsza skutki wysokiego pH podłoża (chlorozy); 
– zwiększa i podtrzymuje sprawność liści w okresach intensywnej produkcji asymilatów, co sprzyja wysokim plonom i dobrej kondycji roślin. 

 

Zawartość składników pokarmowych: 
14,2% N; 1,5% P2O5; 7% K2O, 14% MgO; 27% SO3; 1,5% Fe(chelat); 0,13% Mo

 

 KristaLeaf FOTO to nowy, dolistny nawóz dla roślin sadowniczych oraz warzywniczych z odpowiednio dobraną kompozycją, poprawiającą aktywność aparatu fotosyntetycznego (fotosyntezy) oraz ułatwiającą regenerację roślin po okresach niesprzyjających wegetacji (podtopienia, uszkodzenia herbicydowe, itd.). 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE W UZASADNIONEJ POTRZEBIE. NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANYCH DAWEK. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Informacje o produktach aktualizowane są raz w roku. 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych