AMINOMAG ACTIV SIARCZAN MAGNEZU + AMINOKWAS 25kg

  • Waga: 25.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: ARKOP
Cena: 83,30zł

 

AMINOMAG ACTIV SIARCZAN MAGNEZU + AMINOKWAS 25kg 

Nawóz WE

AminoMag Activ to najnowszej generacji nawóz o właściwościach biostymulujących. Dzięki unikatowemu połączeniu magnezu, siarki oraz kompletu biogennych aminokwasów wykazuje wyjątkową efektywność w aktywacji fotosyntezy oraz produktywności roślin. Dodatek aminokwasów przyspiesza pobranie i wykorzystanie przez rośliny xzawartych w nawozie skłądników pokarmowych, poprawia również bilans energetyczny roślin i wpływa korzystnie na ich plonowanie.

AminoMag Activ polecany jest w uprawach rolniczych, sadowniczych i warzywniczych, wszędzie tam gdzie istnieje konieczność uzupełniania niedoborów siarki i magnezu, jak również skorzystanie z biostymulacyjnych właściwości aminokwasów. 

 

Składniki pokarmowe [% m/m]:

• Tlenek magnezu (MgO) rozpuszczalny w wodzie 23,0

• Trójtlenek siarki (SO3) rozpuszczalny w wodzie 46,0

• Aminokwasy 0,5%

AminoMag Activ zwiększa zawartość chlorofilu, poprawia wydajność fotosyntezy oraz poprawia wykorzystanie azotu i usprawnia metabolizm tego pierwiastka

 

 

      

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.


Podobne