Hurtownia nawozy

HURTOWNIA NAWOZÓW oraz ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN

Aby odpowiedzieć na Państwa potrzeby wprowadziliśmy hurtową sprzedaż profesjonalnych i najskuteczniejszych środków ochrony roślin oraz nawozów. W tym celu przygotowaliśmy dedykowaną ofertę produktów, które wyróżniają się konkurencyjnymi, atrakcyjnymi cenami, a także niezawodnością i skutecznością działania.

W przypadku pytań – zachęcamy już teraz do kontaktu z naszym zespołem, który chętnie udzieli dodatkowych informacji. Znajdziesz je także na dedykowanej stronie logowania – powstałej dla sklepów ogrodniczych z branży agro.

Przejdź do wersji Hurtowej

 

WPolu.pl to sklep powstały z myślą o rolnikach i miłośnikach ogrodnictwa. Od ponad 25 lat udostępniamy i poszerzamy swoją ofertę – tak, aby zapewnić maksymalnie kompleksową pielęgnację upraw. Dzięki przygotowanym preparatom możemy wspólnie dbać o plony – od siewu, aż po zbiory. Niestraszne są nam zarówno popularne, jak i rzadsze choroby roślin – przygotowaliśmy bowiem szereg środków oraz akcesoriów wspomagających pielęgnację, nawodnienie czy poprawne przechowywanie zbiorów. Z czasem, słuchając potrzeb naszych Klientów, postanowiliśmy poszerzyć swoją działalność – tak oto powstała nasza hurtownia nawozów rolniczych.

 

Hurtownia nawozów sztucznych wPolu.pl

Hurtowa sprzedaż umożliwia nabycie wielu produktów – m.in. środków ochrony roślin i nawozów – w atrakcyjnych cenach. Preparaty pochodzą wyłącznie od renomowanych i uznanych producentów, którzy wyróżniają się skutecznym składem, unikalną recepturą lub stosowaniem biotechnologii rolnej.

Z przyjemnością więc przedstawiamy dystrybutorów, którzy cieszą się na rynku dużym uznaniem i licznymi rekomendacjami.

  • Dostępne dystrybucje środków ochrony roślin to: Belchim Certis, SumiAgro Poland, UPL Polska, Nufarm, BioAgris, Sharda i BASF.
  • W przypadku dystrybucji nawozów mowa o: Yara Poland, Haifa, Calfert, Arkop, Timac Agro, Agro-Sorb, ICL i Symbioz.

Środki te pochodzą więc od doświadczonych marek, które są rozpoznawalne na rynku i cieszą się dużym zainteresowaniem - zarówno wśród Klientów B2C, jak i B2B.

 

Hurtowa sprzedaż nawozów

Cała idea hurtowej sprzedaży wPolu.pl ma na zapewnić najlepsze, dedykowane sklepom ogrodniczym w branży agro, produkty. Od początku zależało nam, aby przedstawić jak najatrakcyjniejszą ofertę – zarówno pod kątem cen, jak i właściwości oraz składników wspierających uprawę.

Z myślą o tym - w ofercie wPolu.pl przygotowaliśmy nawozy jednoskładnikowe, wieloskładnikowe, uzupełnione mikroelementami oraz określonymi aminokwasami. Tak duży przekrój produktów odpowie na potrzeby zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy oczekują konkretnych efektów i właściwości. Nasza hurtownia nawozów sztucznych to ukłon w kierunku Klientów, którzy chcą w swoim zakresie oferować wysokojakościowe produkty, m.in. zwalczające patogeny i szkodniki.

 

Hurtownia nawozów rolniczych i ogrodniczych

Aby złożyć zamówienie hurtowe należy zarejestrować się poprzez dane firmy – tj. NIP i telefon kontaktowy. W ciągu kilkunastu godzin zespól wPolu.pl aktywuje konto, umożliwiając realizację zamówień. Aktywacja związana będzie z otrzymaniem danych logowania, których należy używać podczas przyszłych zakupów.

Przejdź do wersji Hurtowej

 

Hurtownia nawozów umożliwia zrealizowanie większych zamówień, z wykorzystaniem atrakcyjnych zniżek i niższych cen. Z myślą o tym przygotowaliśmy dedykowaną ofertę, która odpowie na różnorodne potrzeby sklepów z bliźniaczej branży. WPolu.pl - hurtownia nawozów ogrodniczych – to gwarancja jakości, niezawodności, profesjonalnych środków, szybkiej obsługi i kompleksowego wsparcia.

Zachęcamy więc już teraz do zapoznania się z naszą ofertą – dołącz do wielu zadowolonych Klientów, którzy skutecznie dbają o swoje plony.

W przypadku wątpliwości i pytań dot. realizacji zamówień, dostępności produktów czy możliwości współpracy - zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 720 800 443 lub pod adresem e-mail: k.koniec@boryna.eu.

 

Hurtowa sprzedaż nawozów wPolu.pl to gwarancja jakości, której tak bardzo potrzebujesz!

 

KUPUJĄC ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN PAMIĘTAJ: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.
Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie (art. 28 Ustawy z dn. 8 marca 2013 r. o Środkach Ochrony Roślin Dz. Ustw 2020 poz.2097 z pózn. zm.) Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.