ZAMÓW PRZEZ TELEFON (22) 230 2272 lub 881 222 336

DWUSKŁADNIK FORTE 50G + 50g

Waga: 0.10 KG
Producent: BEST PEST
Dostępność: Brak na magazynie.
Zapytaj czy będzie dostępny
Cena: 9,90 zł

Best-Pest Dwuskładnik Forte 50g+50g.

 

Preparat owadobójczy w postaci proszku z rozcieńczalnikiem do sporządzania gęstej zawiesiny. Działa kontaktowo i pokarmowo. Przeznaczony do zwalczania much w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej i gospodarskich. Zastosowany na zewnętrznych elementach budynku jak np. drzwi, framugi okien, parapety pozwala ograniczyć przemieszczanie się owadów do pomieszczeń. Zawiera denatonium – środek zniechęcający do przypadkowego spożycia przez człowieka.

Substancja czynna:

- Acetamipryd – 30 g/kg.

- Imidaklopryd – 30 g/kg.

Sposób użycia:

Zawartość saszetki wymieszać bardzo dokładnie z dołączonym rozcieńczalnikiem. Tak przygotowaną pastę nanieść pędzlem na gładkie powierzchnie, na których najczęściej przebywają owady, np.: framugi drzwi i okien, fragmenty nasłonecznionych ścian, parapety, lampy. Filary, belki i inne elementy konstrukcyjne w pomieszczeniach gospodarskich. Po wyschnięciu, tworzy się błyszcząca powłoka, łatwo zmywalna wodą lub wodą z detergentem. Do impregnacji preparatem można również wykorzystać kawałki kartonu lub grubej folii i zawiesić w nasłonecznionych miejscach poza zasięgiem dzieci i zwierząt.

 

 

 

   

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych