DWUSKŁADNIK FORTE 50G + 50g

  • Waga: 0.10 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BEST PEST
Cena: 9,90zł
Brak towaru w magazynie

 

Best-Pest Dwuskładnik Forte 50g+50g.

 

Preparat owadobójczy w postaci proszku z rozcieńczalnikiem do sporządzania gęstej zawiesiny. Działa kontaktowo i pokarmowo. Przeznaczony do zwalczania much w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej i gospodarskich. Zastosowany na zewnętrznych elementach budynku jak np. drzwi, framugi okien, parapety pozwala ograniczyć przemieszczanie się owadów do pomieszczeń. Zawiera denatonium – środek zniechęcający do przypadkowego spożycia przez człowieka.

Substancja czynna:

- Acetamipryd – 30 g/kg.

- Imidaklopryd – 30 g/kg.

Sposób użycia:

Zawartość saszetki wymieszać bardzo dokładnie z dołączonym rozcieńczalnikiem. Tak przygotowaną pastę nanieść pędzlem na gładkie powierzchnie, na których najczęściej przebywają owady, np.: framugi drzwi i okien, fragmenty nasłonecznionych ścian, parapety, lampy. Filary, belki i inne elementy konstrukcyjne w pomieszczeniach gospodarskich. Po wyschnięciu, tworzy się błyszcząca powłoka, łatwo zmywalna wodą lub wodą z detergentem. Do impregnacji preparatem można również wykorzystać kawałki kartonu lub grubej folii i zawiesić w nasłonecznionych miejscach poza zasięgiem dzieci i zwierząt.

 

 

 

   

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu.


Podobne