GREVITAX 50ML

  • Waga: 0.05 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: SUMIN
Cena: 21,50zł
Brak towaru w magazynie

 

 

GREVITAX 50ML

 

Grevitax stosowany doglebowo i dolistnie stymuluje wzrost roślin wpływając na wielkość i jakość plonu oraz zwiększenie masy roślin. Poprawia witalność i ukorzenianie roślin już od pierwszych faz wzrostu. Jest środkiem wspomagającym uprawę roślin – stymulatorem wzrostu wpływającym na poprawienie odżywiania roślin w makro- i mikroskładniki, przeznaczonym do stosowania w uprawach warzyw w gruncie i pod osłonami. Stymulator może być stosowany w całym okresie wegetacji począwszy od traktowania nasion do podlewania oraz opryskiwania roślin. 


Stymulator jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt domowych i hodowlanych

 

 

Zawartość substancji czynnych:

Zawiera ekstrakt z pestek grejpfruta, jest cennym źródłem naturalnych związków flawonoidowych zwanych przeciwutleniaczami i naturalnego kwasu askorbinowego.

 

przeznaczenie: stymulator wzrostu
dostępne opakowania: 50ml

 

 

  

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.


Podobne