HAPPS OBROŻA PCHŁY DLA KOTA

  • Waga: 0.30 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: HAPPS
Cena: 16,00zł

 

HAPPS OBROŻA PCHŁY DLA KOTA

 

Bezzapachowa obroża do zwalczania pcheł u kotów. Eliminuje osobniki dorosłe, larwy i jaja pasożytów. Przerywa ich cykl rozwojowy, nie dopuszczając do przekształcenia w gryzącą postać dorosłą. Działa przeciwpchelnie już po 6 - 8 godzinach od założenia, a jej skuteczność bójcza utrzymuje się aż do 8 miesięcy. Obroża jest odporna na wodę, a wygodne zapięcie umożliwia regulowanie jej długości.

 

Sposób użycia:

Dostosować obrożę do obwodu szyi kota za pomocą regulowanego zapięcia (powinna być dłuższa o 1-2 cm). Obroża powinna być noszona stale. Należy okresowo sprawdzać i dostosowywać obwód obroży. Produkt jest wodoodporny, lecz nie należy długo go moczyć, żeby nie osłabić jego działania.

 

UWAGA:

Produkt tylko dla zwierząt. Nie stosować u kociąt poniżej 4 miesiąca życia, kotek karmiących, zwierząt chorych i w okresie rekonwalescencji. Nie stosować równocześnie z innymi środkami owadobójczymi i przeciwpasożytniczymi. Nie pozwalać na połknięcie, lizanie lub żucie obroży przez zwierzęta. Po kontakcie z obrożą umyć ręce wodą i mydłem.

 

Skład produktu: imidachlopryd 10,6 %(10,6 g/ 100 g), ekstrat z margosy (nr CAS: 84696-25-3) z ziaren Azadirachta indica, ekstrahowany za pomocą wody, a nastepnie przetworzony za pomocą rozpuszczalników organicznych 0,125 % (0,125 g/ 100 g), geraniol 0,01 % (0,01 g/ 100 g)

 

Produktów  biobójczych  należy  używać z  zachowaniem  środków  ostrożności.  Przed  każdym  użyciem należy  przeczytać  etykietę  i  informacje  dotyczące  produktu.

 

 

 


Zobacz także


Podobne