LAGOON Protection NA KOMARY atomizer 100 ML super skuteczny!

  • Waga: 0.10 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: VEBI
Cena: 22,00zł

 

 

LAGOON Protection 100 ml

Działa również na komary tropikalne. Bez tłustych osadów. Specjalna formuła LAGOON Protection tj. zamknięcie substancji czynnej (DEET) w mikrokapsułkach, pozwala na jej powolne uwalnianie i umożliwia skuteczność produktu aż do 6 godzin wobec komarów (również gatunków tropikalnych). Zawarty w produkcie geraniol zapewnia natychmiastową skuteczność oraz przyjemny zapach. 

 

Budowa chemiczna:

N,N-dietylo-m- toluamid             20 g/100g
Geraniol                                        0,5 g/ 100g 

 

Zastosowanie:

Opryskiwać równomiernie powierzchnię skóry narażoną na ukłucia komarów. W razie potrzeby można opryskiwać odzież. Nie stosować na twarz lub na podrażnioną skórę. Możliwe jest rozprowadzenie preparatu na twarzy, z pominięciem oczu, nosa i ust, poprzez delikatne wmasowanie go dłońmi, które uprzednio opryskane były produktem. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Myć dokładnie ręce przed przystąpieniem do posiłku. Nie jeść, nie pić i nie palić podczas stosowania produktu. Nie stosować na dłonie dzieci. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Nigdy nie przekraczać u dzieci 1 zastosowania w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania na włókna syntetyczne, plastik, skórzane elementy, powierzchnie lakierowane lub malowane.

  

 

Nie przekraczać zalecanych dawek. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. 


Podobne