MUCHAKRON EXTRA 50G

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 0.10 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent:
Cena: 5,20zł
Brak towaru w magazynie

 

Muchakron Extra 50g.

 

Preparat przeznaczony do zwalczania populacji much odpornych na preparaty fosfoorganiczne czy karbaminiany. Do stosowania w formie trutki pokarmowej lub pasty do malowania. Zaczyna działać zaraz po zastosowaniu i zachowuje swoją aktywność do 10 tygodni.

Rozpoczęcie stosowania preparatu wraz z pierwszym pojawieniem się much wiosną, zapobiega powstaniu licznej populacji much.

Substancja czynna:
1 % imidaklopridu (związek z grupy pochodnych imidazoli).

Zawiera również:

składniki wabiące insekty

Forma użytkowa:
- Preparat w postaci proszku przeznaczony do stosowania w formie trutki pokarmowej lub pasty do malowania.
Stosowanie:

Jako pasta do malowania:

Preparat wsypać do letniej wody i wymieszać według zaleceń etykiety. Tak sporządzona pasta jest gotowa do użycia po kilku minutach. Malować miejsca najczęstszego gromadzenia się much: nasłonecznione ściany, drzwi, okna, parapety, słupy, belki itp. Można też malować paski kartonu, folii plastikowej, sklejki lub cienkie deseczki i rozwieszać w miejscach opisanych powyżej.

Jako trutka pokarmowa do wykładania:

Preparat rozkładać w porcjach, w płytkich pojemnikach lub na podkładkach (zakrętki od słoików, tekturki, kawałki folii itp.), na wysokości 1,5 – 2 m od podłogi, w miejscach nasłonecznionych, na parapetach, na belkach, murkach itp. Preparat zaraz po jego wyłożeniu koniecznie lekko zwilżyć wodą (np. delikatne opryskanie wodą za pomocą opryskiwacza do kwiatków). W celu obniżenia kosztów zabiegu można preparat starannie wymieszać z mlekiem w proszku lub cukrem w proporcji 1:1. Dokładne wymieszanie jest warunkiem zachowania skuteczności preparatu.

 

100 g preparatu na każde 100 m² powierzchni podłogi zabezpieczanego budynku.

 

 

 

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Zobacz także