NUANCE 75WG 20G

  • Waga: 0.02 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: CHEMINOVA
Cena: 15,00zł
Brak towaru w magazynie

 

NUANCE 75WG 20G

Nuance 75 WG jest środkiem chwastobójczym w formie granulatu do sporządzania zawiesiny wodnej, przystosowanym do odmierzania objętościowego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych w zbożach ozimych i jarych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

DZIAŁANIE NA CHWASTY

Nuance 75 WG jest selektywnym herbicydem o działaniu systemicznym. Pobierany jest przez liście i szybko przemieszczany w roślinie, hamuje podział komórek w stożkach wzrostu, wstrzymując wzrost i rozwój chwastów. Szybki rozkład środka w glebie ogranicza możliwość pobierania go przez korzenie.

Chwasty wrażliwe: gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, rdest powojowy, rumian polny, tasznik pospolity, tobołki polne, niezapominajka polna.

Chwasty średnio wrażliwe: fiołek polny, ostrożeń polny.

Chwasty średnio odporne: przytulia czepna. Chwasty odporne : chwasty jednoliścienne. 

 

         

 

Zwalcza m.in. gwiazdnica pospolita, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.


Podobne