Optymal Max Soil 1L

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com
  • Waga: 1.10 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: CALFERT
Cena: 50,00zł

 

Optymal Max Soil 1L

Optymal Max Soil to płynny, wielofunkcyjny adiuwant przeznaczony do łącznego stosowania z herbicydami doglebowymi. Dzięki użyciu najwyższej jakości składników OPTYMAL MAX SOIL zapewnia optymalne i równomierne rozmieszczenie cieczy roboczej na powierzchni gleby. Utrzymuje substancje aktywne herbicydów doglebowych w strefie kiełkowania nasion, co powoduje wydłużenie i poprawę działania substancji aktywnych chwastobójczych środków ochrony roślin. OPTYMAL MAX SOIL zwiększa działanie środków ochrony roślin stosowanych do zwalczania chwastów oraz poprawia kontakt cieczy roboczej z cząsteczkami gleby, co przyczynia się do wzrostu skuteczności herbicydów doglebowych w trudnych warunkach. Ogranicza przemieszczanie się substancji aktywnej w głąb profilu glebowego. OPTYMAL MAX SOIL można łączyć z herbicydami stosowanymi doglebowo, które niszczą nasiona chwastów i uniemożliwiają ich wschody. Może być stosowany w uprawie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywniczych czy jagodowych łącznie z herbicydami dopuszczonymi do zwalczania chwastów w danych uprawach.

 

Skład produktu: zawiera olej mineralny, estry metylowe kwasów tłuszczowych oleju rzepakowego, emulgatory, surfaktanty

 

Stosowanie produktu:

Preparat stosować łącznie ze środkami ochrony roślin, herbicydami doglebowymi. OPTYMAL MAX SOIL należy stosować w dawce od 0,3 do 0,6 l/ha wraz ze wskazaną w etykiecie dawką danego środka ochrony roślin. 

Napełnić zbiornik opryskiwacza w 50% wodą, uruchomić mieszadło i dodać do zbiornika opryskiwacza odmierzoną ilość środka ochrony roślin, wynikającą z jego etykiety stosowania. Do zbiornika powoli dozować odmierzoną ilość OPTYMAL MAX SOIL, uzupełnić zbiornik w 100% wodą podczas pracy mieszadła. Opróżnione opakowanie trzykrotnie przepłukać wodą, zawartość wlać do zbiornika opryskiwacza. W czasie wykonywania zabiegu chemicznej ochrony roślin mieszadło musi być włączone.

 

BORYNA KRZYSZTOF BORZĘCKI Opinie z ekomi-pl.com

Podobne


Zobacz także