SYNGENTA

Kategoria
Działanie
Substancja czynna
Uprawa
Zawiera
Producent

Syngenta - Producent nasion i środków ochrony roślin 

Firma Syngenta to globalny lider w branży produkcji nasion oraz środków ochrony roślin. Od początku swego istnienia, czyli od roku 2000, Syngenta ukierunkowana jest na dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, wspomagających procesy uprawy w rolnictwie. Szczególnie duży nacisk kładzie na ochronę środowiska. Syngenta nasiona oraz Syngenta środki ochrony roślin powstają w oparciu o szereg badań naukowych. Ich celem jest zwiększenie uprawy roślin przy jednoczesnym zmniejszeniu niepotrzebnej eksploatacji naturalnych zasobów środowiska. Firma Syngenta charakteryzuje się również prężnym działaniem na rynkach lokalnych. Rozlokowanie oddziałów w poszczególnych częściach wielu krajów pomaga zaspokoić zróżnicowane potrzeby klientów, wynikające ze specyfiki regionów, w jakich prowadzą oni działalność rolną. Ponad 28 tysięcy pracowników zatrudnionych przez firmę jest potwierdzeniem jej globalnego statusu.

Produkty Syngenta - Nasza oferta

Z racji dużego uznania, jakim cieszą się na całym świecie produkty Syngenta, a także z uwagi na dążenie do zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb klientów, również i w bogatej ofercie sklepu internetowego Wpolu.pl nie mogło zabraknąć nasion, a także środków ochrony roślin firmy Syngenta. W naszym asortymencie  można znaleźć między innymi produkty takie jak:

Syngenta nasiona:

  • Syngenta nasiona kapusty (odmiany FLEXTON, NOVOTON, SOCTARES),
  • Syngenta nasiona ogórków gruntowych (OCTOPUS).

Syngenta środki ochrony roślin:

  • środki grzybobójcze z serii: ALTIMA, ARTEA, BONTIMA, CARIAL, CHORUS, DOBROMIR, SCORPION, SWITCH, 
  • środki chwastobójcze: AXIAL, BOXER, FUSILADE, LUMAX, ELUMIS, TERIDOX,
  • środki owadobójcze: KARATE ZEON, VERTIMEC, PIRIMOR oraz inne środki przeznaczone do ochrony i wspomagania wzrostu roślin.

Najczęściej wybieracie - popularne wśród Syngenta

Środki ochrony roślin Syngenta, dzięki swojej wysokiej efektywności, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Najczęściej kupowanymi produktami z oferty Wpolu.pl są:

  • SCORPION - koncentrat środka grzybobójczego w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania z wodą. Przeznaczony jest do stosowania powierzchniowego. Zalecany do stosowania zapobiegawczo w celu zwalczania chorób roślin warzywnych oraz truskawek. Środek należy stosować przy pomocy opryskiwaczy ręcznych, polowych lub sadowniczych. W ofercie sklepu internetowego Wpolu.pl produkty SCORPION dostępne są w różnych pojemnościach: 0,5l, 1l, 5l, 10l.https://wpolu.pl/scorpion-325-sc-1l.html 
  • SWITCH - koncentrat środka grzybobójczego w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, charakteryzujący się działaniem wgłębnym i kontaktowym. Przeznaczony jest do stosowania interwencyjnego i zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych szerokiej gamy roślin warzywnych oraz owocowych.  Sklep internetowy Wpolu.pl oferuje produkty SWITCH o zróżnicowanych rozmiarach: 0,25kg lub 1kg.