0,00 zł
DO RABATU NA WYSYŁKĘ: 1000 zł
Saletra Yara Liva™ Tropicote w pakiecie paletowym 1 tona (40 worków po 25 kg) to wysokiej jakości, granulowana saletra wapniowa przeznaczona do nawożenia pogłównego oraz podstawowego w szerokim zakresie upraw. Zbiorcze opakowanie stanowi wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla gospodarstw rolnych, sadowniczych i warzywniczych prowadzących nawożenie na większych areałach.
Nawóz ma postać powlekanych granul z biodegradowalną otoczką, co poprawia właściwości wysiewne oraz zapewnia równomierny dostęp składników pokarmowych dla roślin. Jest doskonałym źródłem azotu w szybko przyswajalnej formie saletrzanej, działającej natychmiast po zastosowaniu, oraz wapnia łatwo dostępnego, który wpływa na jakość plonu i kondycję gleby.
Dzięki wysokiej zawartości wapnia nawóz poprawia wygląd, smak, jędrność i trwałość pozbiorczą warzyw, owoców i kwiatów, ogranicza ich podatność na choroby grzybowe oraz uszkodzenia w trakcie transportu i przechowywania. Dodatkowo korzystnie oddziałuje na strukturę gleby, poprawiając jej właściwości powietrzno-wodne oraz stabilizując odczyn.
Pakiet 1 tona (40 × 25 kg) zapewnia:
Produkt pochodzi z oferty firmy Yara International.
100–300 kg/ha (2–3 dawki)
(Pakiet 1 tona umożliwia nawożenie od ok. 3 do 10 ha w zależności od dawki)
Do stosowania pogłównego w dawkach jednorazowo nie wyższych niż 100–300 kg/ha, zależnych od zasobności gleby oraz spodziewanego plonu:
W nawożeniu podstawowym posypowe saletry YaraLiva™ stosuje się tuż przed siewem lub sadzeniem, głównie w przypadku kwaśnego odczynu i/lub niskiej zasobności podłoża w wapń, w dawce 3–5 kg/100 m².
Przejdź na kartę produktu Saletra Yara Liva TROPICOTE - worek 25KG i zobacz pełny opis
Waga: 1000.00 KG
#18230