SUBSTRAT DO MULTIPLATOW Z HYDROFILEM 80 L Hartmann

  • Waga: 30.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: HARTMANN
Cena: 26,00zł

 

Profesjonalne podłoże - SUBSTRAT DO MULTIPLATÓW z hydrofilem.

 

Opis: PROFESJONALNE PODŁOŻE DLA OGRODNIKÓW - SUBSTRAT DO MULTIPLATÓW

Firma Hartmann Polska wprowadza do sprzedaży nowy produkt SUBSTRAT DO MULITPLATÓW ( multipalet, wielodoniczek, paletek).

SUBSTRAT DO MULTIPLATÓW wyprodukowany jest na bazie drobnego torfu, doskonale nadającego się do wypełniania multipalet.

Zwiększona pojemność wodna torfu powoduje, że podłoże dobrze trzyma wilgoć.

Specjalistyczny zestaw dwóch różnych nawozów, powoduje że SUBSTRAT DO MULTIPLATÓW ma zwiększoną zawartość makro i mikroelementów ale z drugiej zasolenie substratu jest na tyle niskie by można z powodzeniem wysiewać nasiona roślin.

Dla rozwoju systemu korzeniowego młodych roślin bardzo ważna jest dostępność długo działających mikroelementów dlatego w naszym substracie zastosowaliśmy specjalną formułę nawozową by mikroelementy były łatwo dostępne dla kiełkujących roślin.

W oparciu o analizy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu proponujemy Państwu bardzo dobry i uniwersalny produkt przeznaczony do technologii produkcji w multipaletach.

SUBSTRAT DO MULTIPLATÓW nadaje się do wysiewu większości roślin , m.in warzyw takich jak: papryka, pomidor, ogórek, fasola, bób, rośliny kapustne oraz nasion kwiatów.

Zdecydowanie rekomendujemy używanie w produkcji Substratów z Hydrofilem, dzięki czemu wierzchnia warstwa podłoża nie zaskorupia się oraz jeszcze łatwiej chłonie wodę.

 

 

 


Podobne