0,00 zł
DO RABATU NA WYSYŁKĘ: 1000 zł
Granulowany nawóz do iglaków Sumin to specjalistyczny preparat przeznaczony do nawożenia wszystkich gatunków roślin iglastych. Odpowiednio dobrana formuła zapewnia prawidłowe, rozłożone w czasie działanie oraz efektywne pobieranie składników pokarmowych przez rośliny. Zastosowanie specjalnych form azotu i fosforu, a także szybko przyswajalnego magnezu, sprzyja stabilnemu wzrostowi oraz utrzymaniu intensywnego wybarwienia igieł.
Jednorodna granulacja sprawia, że każda granulka zawiera deklarowane składniki pokarmowe, co umożliwia ich równomierne rozmieszczenie na powierzchni gleby i zapewnia jednakowe odżywienie roślin na całej nawożonej powierzchni.
Nawóz przeznaczony jest do zasilania wszystkich gatunków iglaków uprawianych w ogrodach przydomowych, na działkach, w parkach oraz w nasadzeniach ozdobnych. Szczególnie polecany jest do nawożenia sosny, świerka, jodły, modrzewia europejskiego, tui (żywotnika zachodniego), jałowców, cyprysików oraz cisów. Może być stosowany zarówno podczas sadzenia nowych roślin, jak i w pielęgnacji egzemplarzy już rosnących. Optymalny okres stosowania obejmuje czas od wczesnej wiosny do końca lata.
Regularne stosowanie nawozu do iglaków Sumin sprzyja bujnemu wzrostowi roślin oraz intensywnemu wybarwieniu igieł, wzmacnia ich odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak mróz czy susza, a także wspiera regenerację po okresie zimowym i przygotowanie roślin do kolejnego sezonu.
Dalsze konieczne nawożenie w okresie wiosennym należy przeprowadzić innym, przeznaczonym do tego nawozem do iglaków - jesiennych Sumin.
Wyższe z zalecanych dawek stosować do nawożenia gleb ubogich w składniki pokarmowe, niższe dla gleb żyznych.
Waga: 5.30 KG
#18273