TRÓJSKŁADNIK NA MUCHY 25G+60ML SUMIN

  • Waga: 0.10 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: SUMIN
Cena: 10,00zł

 

 

SUMIN TRÓJSKŁADNIK NA MUCHY 25G+60ML

 

Przeznaczony do zwalczania much, w szczególności w pomieszczeniach inwentarskich.

Sumin Trójskładnik Na Muchy, to roztwór o bardzo skutecznym działaniu do powszechnego stosowania, przeznaczony do zwalczania much, szczególnie w pomieszczeniach inwentarskich. Preparat idealnie nadaje się do zwalczania i zabezpieczenia pomieszczeń przed muchami, dzięki połączeniu aż trzech substancji czynnych. Środek sprawdza się przy zwalczaniu much w pomieszczeniach dla zwierząt, pomieszczeniach publicznych, magazynach oraz w gospodarstwie domowym. Skuteczne działanie wykazuje po upływie zaledwie 90 minut użycia preparatu.

 

Sposób przygotowania trójskładnika na muchy:

Preparat w postaci roztworu do malowania, należy nanosić w miejscach gromadzenia się owadów, takich jak ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Zalecane jest zastosowanie 50 ml preparatu na 1 m2 powierzchni gładkich i porowatych. Preparat należy rozpuścić w osobnym pojemniku w proporcjach 100 g środka w 80 ml letniej wody, dokładnie mieszając, aż do uzyskania jednolitego roztworu. Uzyskana ciecz wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni ok. 160 m2.

Wskazane jest pomalowanie około 30 fragmentów powierzchni o wymiarach 10x30 cm. W pomieszczeniach, gdzie istnieje ryzyko odbarwienia, można rozwiesić pomalowane pasy kartonu lub folii polietylenowej.


Zawartość, aż trzech substancji czynnych w preparacie:

  • chlorfenapyr 100 g/kg (10%),
  • ditlenek krzemu-amorficzny 1,5 g/kg (0,15%),
  • tetrametryna 0,01 g/kg (0,001%)

 

 


Podobne