TARGET EXTRA CHLOR-CHRANULKI 1KG

  • Waga: 1.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: TARGET
Cena: 28,50zł

 

TARGET EXTRA CHLOR-CHRANULKI 1KG

 

Extra Chlor to produkt, który skutecznie zwalcza grzyby, bakterie i glony w basenach kąpielowych. Szczególnie polecany do szybkiej dezynfekcji w przypadku dużej zawartości glonów w mętnej wodzie. Łatwy w użyciu i dozowaniu.

 

Sposób użycia:

Preparat Extra CHLOR najlepiej stosować po uprzednim rozpuszczeniu w wodzie. Następnie wlewać do basenu w pobliżu dopływu wody. Poziom aktywnego chloru w wodzie powinien wynosić 1 mg/l. Jeżeli zawartość aktywnego chloru przekroczy tą wartość należy odczekać, aż spadnie ona do odpowiedniego poziomu. Zawartość aktywnego chloru w wodzie basenowej oraz odczyn pH należy sprawdzać regularnie przy pomocy odpowiednich testów do pomiaru. Dozowanie przeprowadzić najlepiej wieczorem, gdy w basenie nie ma kąpiących się osób. Nigdy nie mieszać preparatów bezpośrednio ze sobą. Po uzyskaniu optymalnych parametrów wody basenowej można rozpocząć korzystanie z basenu.

 

Zastosowanie:

Preparat jest przeznaczony do zwalczania glonów, bakterii, grzybów w basenach kąpielowych oraz do szybkiego podnoszenia zawartości aktywnego chloru w wodzie.

 

Zalecana dawka:

Preparat stosuje się w ilości 4-6g/m/dzień przy napełnieniu basenu, a następnie 2-3g/m/dzień (1 łyżeczka to około 5g). Wcześniej należy sprawdzić odczyn pH wody - powinien wynosić 7,0 - 7,4 - preparat działa wtedy najskuteczniej. W przypadku innej wartości zastosować korektor pH.

 

Skład:

Substancja czynna/ Zawiera: Dihydrat dichloroizocyjanuranu sodu, zaw. 805 g/kg, oznakowanie WE 220-767-7

 

 

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. 

 

 

 

 

Podobne