UNIVO XPRO (4,5L BOOGIE XPRO 400 EC + 3L FANDANGO 200 EC)

  • Waga: 8.00 KG
  • Dostępność: Wysyłka w 24h
  • Producent: BAYER
Cena: 1324,00zł
Brak towaru w magazynie

 

Univo Xpro

4,5L Boogie Xpro 400 EC + 3L Fandango 200 EC

 

Sytem ochrony Univo Xpro wyznacza nowe standardy zwalczania chorób, wielkość uzyskiwanego plonu, jak również niespotykany dotąd korzystny wpływ na rośliny zbożowe. Nowy Univo Xpro składał się on z fungicydu Boogie Xpro 400 EC oraz Fandango 200 EC. System składa się z dwóch zabiegów fungicydowych preparatami o najwyższej jakości, które zostały połączone ze sobą w celu jak najlepszej ochrony przed chorobami i osiąganiu jak największych korzyści przez producentów zbóż. Univo Xpro składa się z dwóch zabiegów preparatami, które korzystnie stymulują rozwój roślin oraz kompleksowo chronią zboża przed chorobami. Eliminują również niekorzystny wpływ niektórych czynników. Przekłada się to na wysokie przyrosty plonów i zapewnia wysoką jakość ziarna.

 

Najważniejsze zalety:

- ponadprzeciętne przyrosty plonów,
- wydłużone działanie ochronne,
- wyjątkowa skuteczność przeciwko łamliwości i septoriozie,
- dodatkowe działanie interwencyjne na mączniaka,
- działanie antystresowe.

 

Działanie:
System UNIVO Xpro wyznacza nowe standardy w ochronie zbóż, dlatego polecany jest przede wszystkim tym producentom zbóż, którzy oczekują nowej jakości zwalczania chorób oraz ukierunkowani są na osiąganie jak najwyższych plonów. UNIVO Xpro zapewnia bowiem ochronę fungicydową na najwyższym poziomie. Dodatkowo dzięki unikatowym właściwościom, takim jak nowa jakość zwalczania patogenów chorobotwórczych, wydłużonemu działaniu zapobiegawczemu, stymulującemu działaniu na rośliny zbożowe oraz ograniczaniu negatywnego wpływu otoczenia przynosi producentom wymierne korzyści finansowe.

 

 

Skład produktu:

- Spiroksamina - 250g/l Boogie Xpro,

- Protiokonazol - 100 g/l Boogie Xpro,
- Fluoksastrobina - 100 g/l Fandango,
- Biksafen - 50 g/l Boogie Xpro,
- Protiokonazol - 100 g/l Fandango.

 

 

          

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu.


Podobne